Sefaköy Halı Yıkama  

Sefaköy Halı Yıkama


2018-04-18 / Sefaköy Halı Yıkama Fabrikası

Sefaköy Halı Yıkama firmamıza birçok farklı halı türünün hijyenik hale gelmesi için başvurularınızı yapabilirsiniz. Eğer siz de Sefaköy'de halı yıkama ihtiyaçlarınız için ekonomik çözüm arıyorsanız, Bakan Halı Yıkama Sefaköy şubesi ile iletişime geçebilirsiniz. Bakan halı yıkama fabrikası Sefaköy telefon: 0 212 801 80 85 0 553 425 85 77

Halı Yıkamaya Neden İhtiyaç Olur?
Halılar bilindiği üzere dekorasyon, tozu yutma, genel temizlik ve sesin yankılanmaması gibi birçok işleve sahip malzemelerdir. Halıların çok eski dönemlerde kullanımı süs eşyası olmakla beraber günümüzde yerlerde zemin üzerinde hediyelik eşyalara göre büyük biçimde yaygın şekilde kullanılmaktadır. Yani tamamen farklı bir amaç söz konusudur. Halıların temel işlevlerini bulduktan sonra bir diğer amaç bunların hijyenik kalmasını sağlamaktır. Sefaköy halı yıkama firmamız bunun için gereken tüm alt yapıyı sağlayarak sizlere hizmet vermektedir. Halı yıkamaya lekelenme, uzun süre yıkanmama, halıların bahar temizliğinin gelmesi gibi nedenlerle ihtiyaç olabilir. Özellikle bebekli ve evcil hayvanları olan kişilerin halıları daha sık kirlenebilmektedir. Bu nedenle sık şekilde yıkama talep edilir. Firmamız her türlü halı temizleme ihtiyacınıza etkili şekilde yanıt verecektir.

Halı Yıkama Hizmeti Nedir?
Halı yıkama hizmeti halıların belirli bir işlem sırasına göre temizlenmesini ifade eder. Yani öncelikle müşterilerimizden gelen talepler sonrasında halıların temizleneceği zaman için randevu vermekteyiz. Sonrasında personelimiz halılarınızı bulunduğunuz yerden alır ve temizleme alanlarına getirir. Burada yıkama öncesi genel tozu alınır. Sonra da türlerine göre ayrılarak nasıl temizleneceği, hangi makine ve deterjanla temizleneceği belirlenir. Sanayi tipi halılarda genellikle titiz şekilde temizlik sağlayan makinelerimizden yararlanmaktayız. Makinelerde öncelikle derinlemesine temizlik yapılır ve temiz su akana kadar bu devam eder. Temizleme bitince halılar durulanır ve sonra kurutulur. En son da leke ve diğer kontrolleri yapılarak paketlenir ve alındığı yere teslim edilir. Eğer el dokuması halılar varsa genelde vakumla temizleme sağlanır. Bu şekilde epey faydalı şekilde sonuç alınacaktır. Vakumun özelliği halının özelliğini bozmadan dipteki pislikleri yok etmesidir. Ayrıca herhangi bir renk değişikliği de olmaz. Ayrıca bazı makine üretimi halılarda da ayrı bir hassas uygulamaya ihtiyaç olabilir. Bu gibi hallerde firmamız yine halı özelliğine dikkat ederek ideal deterjan kullanmakta ve sorunsuz sonuç almaktadır. Sefaköy halı yıkama firmamızda bu açıdan dilediğiniz halı türü için başvuru yapabilir ve halılarınızı en uygun şekilde temizletebilirsiniz.

Halı Yıkamada Türe Göre Temizlik
Sefaköy Halı Yıkama
firması olarak halıların türlerine göre temizleme sağlıyoruz. Halılarınızın türlerine göre yıkanması hem bakım süreci hem de temizlenme aşaması nedeniyle önem kazanmaktadır. Eğer halılar türlerine göre değil de gelişigüzel biçimde temizlenirse yapısal olarak özelliklerini kaybeder. Bu da ciddi bir sorun demektir. Özellikle değerli halılar için temizleme çok hassas şekilde ve doğru teknikle yapılmalıdır. Sanayi üretimi halılarda bu özen biraz daha azalır. Yani en başta üretim şekline göre de halılar değer kazandığı için halı yıkamada el dokuması mı yoksa makine mi olduğuna bakılmalıdır. Buna göre de yıkama türleri belirlenmelidir. Vakumlu yıkama çoğu zaman el dokumasının bir parçasıdır. Yani mürekkep özelliği ve işleme detayları herhangi bir sorunla karşılaşmadan temizleme sağlanmış olur.

Halı Yıkama Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?
Halı yıkama firması seçmeden önce dikkat edilmesi gereken bazı detaylara önem vermek gerekiyor. Bunun da temel nedeni bazı kişilerin halı yıkama işini suiistimal etme potansiyelidir. Yani böyle bir firma açıp daha sonra ucuz ve özensiz işlemler yaparak halılarınıza zarar verebilmektedir. Bunu engellemek için öncelikle firma hakkında internetten, telefonla ya da doğrudan giderek bilgi alabilirsiniz. Eğer doğrudan gitmek için zaman yoksa bunun için telefonla müşteri hizmetlerini kontrol edebilir, sizinle ne kadar özenli görüşüldüğünü değerlendirebilirsiniz. Ayrıca internet araştırması da genelde fayda sağlar. Bir firmanın kurumsal sitesi varsa, açık adres yazıyor ve özenli şekilde içerikler oluşturuluyorsa da bu firma kurumsal olmaya daha yakın olabilir. Sefaköy halı yıkama firmamız bu açıdan sektörün en önde gelen firmalarından biridir. Kurumsal çalışmalar, sistemli ve titizlikle yürütülen hizmetlerimiz beklentilerinizin üzerinde bir sonuç almanızı sağlar. Bu bölgede yer alan ve daha birçok ilçeden gelen taleplere en iyi şartlarda yanıt veriyoruz. Müşterilerimizin olumlu ve olumsuz tüm görüşlerini de dikkate alıyoruz. Bu şekilde devamlı bir ilerleme içerisinde yer almayı hedefliyoruz.

Halıları Uzun Süre Kullanmak İçin Öneriler
Halıların uzun süre kullanımı önemli bir konudur ve bunun için bazı detaylara önem vermek gerekir. Çünkü kimse halılarını sürekli değiştirmek ve devamlı bunlara yeniden para ödemek istemez. Bu nedenle uzun vadede en iyi kullanım genel olarak ideal bir durumdur. Bunu yapmak için ise birtakım kuralları dikkate almak işe yarayabilir. Halı yıkama Sefaköy firması olarak da bu önerileri dikkate almanız uzun vadede
memnuniyet için kritiktir:

  • Halılarınızı çok sık yıkatmayın. Bunun temel nedeni gereksiz yıkama işleminin deterjana daha fazla maruz kalınması durumudur. Halıların üretim aşamalarındaki hallerini uzun süre muhafaza etmeleri için mutlaka sık yıkamadan uzak durmak gerekir. Bunun yerine rutin temizliklere önem vermek işe yarayabilir.
  • Halılarınızın belirli aralıklarla tozunun alınması önemlidir. Bu şekilde malzemelerin de nefes almasını sağlarsınız. Üretim malzemelerinin taze kalması için önemli bir durumdur. Toz ve kirler belli bir süre sonra malzemelere zarar verebilir. Örneğin gözle görülmeyen kurumuş dip kirleri renkte bile değişime neden olabilir. Bu nedenle mutlaka olası kirler de dikkate alınmalıdır.
  • Çok sık kirlenen yerlerde halı üzerine bi örtü serilebilir. Bu şekilde daha az yıpranması sağlanabilir. Bunu yaparken dekorasyon detaylarına da önem verilebilir. Koltuk renkleri koyu tonlardaysa yerdeki halı üzerine serilen örtü de koyu tonlarda olabilir. Bu şekilde örtünün kötü durması önlenebilir. Halı yıkama firması Sefaköy olarak halılarınızın uzun süre kullanımı için bilgi desteği de vermekteyiz.

Sefaköy Halı Yıkama Fabrikası Telefon: 0 212 801 80 85 0 553 425 85 77


© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Başakşehir Bakan Halı Yıkama Fabrikası.

Başakşehir Halı Yıkama

Web Tasarım: MOZ TASARIM