Atakent Halı Yıkama 

Atakent Halı Yıkama


2018-04-18 / Atakent Halı Yıkama

Halılarınızın Halkalı'da nitelikli bir halı yıkama fabrikasında temizlenmesi için Atakent halı yıkama hizmetini değerlendirebilirsiniz. Ekonomik fiyatları ve üstün nitelikli halı yıkama Atakent, Halkalı, Sefaköy, İkitelli ve Küçükçekmece'de. Bakan Halı Yıkama fabrikaları güvencesi ile halı yıkama ve tüm temizlik hizmetlerimizde müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutuyor olmamız, alacağınız halı yıkama hizmetinden %100 memnun kalacağınızı kanıtlıyor. Dilerseniz direkt olarak bizimle iletişime geçerek, halılarınızın yıkanması talebinde bulunabilirsiniz. Telefon: 0 212 801 80 85 / 0 553 425 85 77

Halı yıkama hizmetimize dair detaylar aşağıdaki gibidir...

Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

Atakent halı yıkama olarak halılarınızın son derece teknolojik bir şekilde yıkanmasını sağlıyoruz. Yıpranmalarını önceleyerek şekilde kullandığımız temizleyici ürünleri ile zarar görmeyecekleri şekilde yıkamayı gerçekleştiriyoruz. Yıkama işleminin yapılması için ilk olarak yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Sonrasında uygun olduğunuz tarih ve zamanda gelerek, halılarınızı teslim alıyoruz. Size halılarınızın ne zaman teslim edilebileceğine dair önceden bilgi verilmektedir. Buna göre halılarınızı yıkamaya verme hakkını kullanabilirsiniz.

Halılarınızı Teslim Alıyoruz;

Bizimle iletişime geçmeniz durumunda evinizden halı yıkama için halılarınızı alıyoruz. Teslim konusunda herhangi bir sorun yaşamayacağınıza emin olarak, gönül rahatlığıyla halılarınızı teslim edebilirsiniz. Bizimle iletişime geçmeniz durumunda, halıların alınması için uygun olduğumuz bir tarih vermeniz durumunda, en kısa sürede yıkama işleminin başlatılması için ekip üyelerimiz tarafından halılarınız teslim alınacaktır. Direkt olarak dairenize gelinerek, halılarınızın alınması sağlanacaktır. Telefon: 0 212 801 80 85 / 0 553 425 85 77

Hijyenik Şekilde Yıkıyoruz;

Halı yıkama işleminde kullandığımız bir takım özel ilaçlar bulunuyor. Kullandığımız bu ilaçlar organik temizlik ürünleri olup, asla halınıza zarar vermiyor. Ancak sizin evde çıkarılması çok zor dediğiniz tüm lekelerin çıkarıldığını, yıkama işleminden sonra halınızı teslim aldığınızda göreceksiniz. Son derece hijyenik bir şekilde, halınızın temizlenmesi mümkün olacak. Hiç çıkmaz diye düşündüğünüz tüm lekelerin çıkmış olduğunuz, halınızın en iyi şekilde yıkanmış olduğunu halılarınızın size teslim edilmesinin ardından anlayacaksınız.

Profesyonel Kurutma;

Geliştirmiş olduğumuz özel teknikler ile halılarınızı hijyenik şekilde kurutuyoruz. Fabrikamızdaki özel fırınlar ile halılarınızın kurutma işlemi tamamlanıyor. Dilediğiniz gibi halınızı kullanmanızı sağlıyoruz. Hiçbir şekilde koku yapmadan, direkt olarak evinizde kullanmanız mümkün oluyor. Bu alanda uzman olan kişiler tarafından yıkama ve kurutmanın yapılması önemlidir. Evinizde asla bu şekilde bir niteliği tutturamayacak olduğunuzdan, direkt olarak yıkama talep edebilirsiniz.

Eve Teslim;

Yıkama ve kurutma işlemini tamamlamış olduğumuz halılarınızı evinize teslim ediyoruz. Direkt olarak evinize teslim ettiğimiz aşamada sizden ücret talep ettiğimizi bilmelisiniz. Öncesinde herhangi bir ücret temin etmenize gerek olmayacaktır. Hangi tarihte teslimin yapılacağı size bildirileceğinden, rahatça söylenmiş olan tarihte halılarınızı teslim alabilirsiniz.

Halı Yıkamada Dikkat Edilenler

Teslim etmiş olduğunuz halılarınız için en önemli kriterimiz, hayal ettiğiniz bir temizlikle sizlere ulaştırmaktır. Hiçbir şekilde leke kalmaması en büyük amacımız. Müşteri memnuniyetini yüksek seviyeye çıkarmış olmamızda, halımı yıkama işlemini en iyi şekilde yapıyor olduğumuzu söyleyebiliriz. Bu şekilde bir temizlik anlayışı ile sizin halılarınızı da hijyenik şekilde temizliyoruz. Son derece temiz şekilde teslim edilmesini sağlıyoruz.

Yıkama işleminin en iyi şekilde gerçeklemiş olmasının yanı sıra, kurutma işlemi de önemlidir. İyi bir şekilde kurutmanın yapılmaması durumunda, halılarınızın koku yapması söz konusu olabilir. Bu sebeple mutlaka halı yıkamanın ardından özel bir şekilde kurutmanın sağlandığını söyleyebiliriz. Halıların fabrikamızda bulunan özel makinelerde kurutuluyor olmasında hem hijyenik koşullar hem de iyi bir kurutma olması amacı taşınıyor. Bu sayede halınızı profesyonel olarak kişilerin yıkamasının avantajı elde etmiş olacaksınız.

Atakent Halı Yıkama fabrikasının son sistem halı yıkama makineleri ile donatılan tesisinde yapılan gerçek ve derinlemsine bir halı yıkama işleminin tamamlanmasının ardından zamanında da teslim de oldukça önemlidir. Halı yıkamanın önemi ancak kişinin istediği tarihte teslim edilmesi ile ortaya çıkar. Bu sebeple bize güvenerek vermiş olduğunuz halıların, istediğiniz tarihte evinizde temiz bir şekilde olmasını mümkün kılıyoruz. Bunun için bizimle önceden iletişime geçmeniz yeterli. İstediğiniz tarihte, istediğiniz nitelikte halılarınızın evde olması mümkün olacaktır.

Halı Yıkamanın Avantajları

Avantajlı şekilde halı yıkamanın yapılması önemlidir. Hijyene önem veren kişilerin, özellikle halı yıkama işlemi için profesyonel bir ihtiyaç duyduğunu söyleyebiliriz. Sizin bu işlem için enerji harcamanız durumunda; hem çok enerji harcamanız, hem çok fazla zamanınızın gitmesi üstelik istediğiniz gibi bir temizliğin sağlanamaması söz konusu olabilir. Bu sebeple mutlaka firmamızın avantajlarından yararlanmak için halı yıkama talebinde bulunabilirsiniz. Bu sayede mümkün olan en iyi haklı yıkama hizmetinden faydalanmış olacaksınız.

 • Zaman kaybetmeden,
 • Yorulmadan,
 • Üst seviye bir yıkama ve kurutma avantajı elde edeceksiniz.

Sunulan avantajların ancak bu alanda uzmanlaşmış olan kişiler tarafından yıkama işleminin gerçekleşmesi ile erişilmesi mümkün olduğunu bilmelisiniz. Avantajlı şekilde halı yıkamanın olmasını istiyorsanız direkt olarak iletişim kanalları üzerinden talep oluşturmalısınız. Bunun için kaç tane halınızın yıkanacağının beraberinde, açık adresiniz istenecek. Size ne zaman ulaşılacağı bildirilerek, direkt olarak halı yıkama işleminin yapılması için size ulaşılacaktır.

Halı Yıkama Fabrikası Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Halı yıkama ihtiyaçlarınızda doğru ve profesyonel bir halı yıkama fabrikası bulmak için dikkate alınması gereken birkaç önemli husus bulunmaktadır. Tercih ettiğiniz halı yıkama fabrikasından yüksek kaliteli iş ve kalıcı sonuçlar bekliyorsanız, bu yaygın hatalardan kesinlikle uzak durun:

Piyasa fiyatlarına oranla ucuz halı yıkama fiyatları ile halı yıkama hizmetini sunduğunu iddia eden bir halı yıkama fabrikası, sizin için gereken en iyi halı yıkama hizmetini kesinlikle sunamaz!

Halı yıkama esnasında kullanılan malzemelerin piyasa fiyatlarını göz önünde bulundurduğunuzda halılarınız için en kaliteli halı yıkama şampuanlarının kullanmasını beklemeyin. Ayrıca, kaliteli bir halı yıkama yapılmadığından dolayı birkaç ay içinde bu firmayı tekrar aramak zorunda kalacaksınız.

Seçtiğiniz halı yıkama fabrikasının sahip olduğu ekipman ne kadar gelişmiş olursa olsun, halı yıkama çalışanlarının referansları da en az fabrikanın donanımı kadar önemlidir. Yani halı yıkama çalışanları Atakent Halı Yıkama fabrikasındaki gibi yüksek eğitimli ve tecrübeli olmadıkça, bu ekipmanlar son derece önemsizdir. Size, ailenize ve evcil hayvanlarınıza ve misafirlerinizin sağlığına zarar verebilecek ağır kimyasallar kullanan bir halı yıkama firması seçmek sizce ne denli mantıklı?

Halı Yıkama Fiyatları

Atakent Halı Yıkama firması tarafından sunulmuş olan halı yıkama hizmetinin piyasadaki en iyi fiyatlarla sizlere ulaştırıldığına emin olabilirsiniz. Halı Yıkama hizmetimizin kaliteli olmasının beraberinde uygun fiyatlı olması da müşteri memnuniyetinin üst seviyede olmasının en önemli nedenidir. Bölgenin rakipsiz temizlik şirketi ve halı yıkama firması olarak Atakent ve Halkalı'da uyguladığımız indirimli, kaliteli ve uygun halı yıkama fiyatları pek çok kişinin rahatlıkla halı yıkama talebinde bulunmasını sağlıyor. Bunu bilerek, siz de istediğiniz zaman ihtiyacınızın giderilmesi amacıyla halı yıkama talebinde bulunabilirsiniz.

Metrekareye Göre Fiyatlar;

Fabrikamızda halı yıkamada fiyat belirlemesi yapılırken, metrekareye göre fiyat belirlemesi yapılıyor. Yani teslim etmiş olduğunuz halının boyutuna göre ödeyecek olduğunuz tutar da değişiyor. Eğer halınız küçükse direkt olarak çok daha ucuz bir fiyatla yıkama işleminin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Firmamızda halı yıkama işleminin sorunsuz şekilde gerçekleşmesi için halınızın boyutunun yanında, türünü de söylemeniz önemlidir. Yıkama işlemini talep etmek için firmamızdaki ekip üyelerimiz ile iletişime geçmeniz sırasında, size sorulan sorulara net şekilde cevap vermeniz dahilinde metrekareye düşen fiyatın ne olduğunu öğrenebilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz tarafından en doğru fiyatın verilmesi açısında, niteliklere göre fiyatın söylenmesi önemlidir.

Halkalı Atakent Halı Yıkama olarak Atakent civarındaki hizmet bölgelerimiz şu şekildedir:

Siz de gerek Atakent gerek Halkalı en iyi halı yıkama fabrikası olan firmamızın benzersiz hizmet anlayışı ve farkı ile tanışmak istiyorsanız firmamız ile irtibata geçip avantajlı bir halı yıkama hizmeti talep edebilirsiniz. Haftanın yedi gün yirmi dört saati kesintisiz ve üstün hizmet kalitesi ile halı yıkama, yerinde koltuk yıkama ve stor perde yıkama gereksinimlerinize bütçe dostu fiyatları çözüm sunan firmamıza ulaşabileceğiniz telefon numarası: 0 212 801 80 85 / 0 553 425 85 77

En çok tavsiye edilen halı yıkama fabrikası olarak halı yıkama dışında Halkalı ve Atakent'te sunduğumuz diğer hizmetlerimiz:

 • Stor perde yıkama
 • Zebra perde yıkama
 • Yatak yıkama
 • Tül yıkama
 • Perde yıkama
 • Yerinde koltuk yıkama
 • Yerinde halı yıkama
 • Battaniye-yorgan yıkama

Atakent Halı Yıkama fabrikasını sosyal medya adreslerinden de takip edebilirsiniz:

twitter.com/bakanhali
facebook.com/bakanhali
instagram.com/bakanhali


© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Başakşehir Bakan Halı Yıkama Fabrikası.

Başakşehir Halı Yıkama

Web Tasarım: MOZ TASARIM