Başakşehir Halı Yıkama Şok Fiyatları Bahçeşehir ve Kayaşehir'de

Başakşehir Halı Yıkama Şok Fiyatları Bahçeşehir ve Kayaşehir'de

Halı yıkama piyasasının köklü halı yıkama firmalarından Bakan Halı Yıkama fabrikası, Başakşehir Halı Yıkama fabrikası ile başta Başakşehir, Kayaşehir, Kayabaşı, Metrokent, Onurkent, Oyakkent, Altınşehir, Bahçeşehir 1. Kısım, Bahçeşehir 2. Kısım, Başak Mahallesi, Başakşehir Mahallesi, Güvercintepe, İkitelli Osb, Şahintepe, Şamlar ve Ziya Gökalp bölgelerinde özel servis araçları ile en iyi halı yıkama hizmetini sunuyor.

Bakan Halı Yıkama’nın Başakşehir Halı Yıkama fabrikası şubesindeki deneyimli ustaları, halı ve kilimleri yıkamak için halının cinsine göre en uygun temizlik ürünleri, ekipman ve halı yıkama programını seçerek, Başakşehir sakinlerini gerçek temizlikle buluşturuyor. Üstelik yaza özel hazırladığı halı yıkama kampanyası Başakşehir halı yıkama fiyatları ile müşterilerinin yüzünü güldürüyor.

Bahçeşehir halı yıkama, halıların yıkanması esnasında kullandığı organik ürünlerle aynı zamanda müşterilerinin sağlığını korurken, çevre konusundaki duyarlılığı ile de sosyal sorumluluğunu yerine getiriyor. Başakşehir halı yıkama, içerisinde ağır kimyasallar barındıran, ne olduğu belli olmayan halı yıkama şampuanları yerine tüm dünyada kullanılan doğa dostu yeşil sertifikalı halı yıkama şampuanları kullanıyor. Böylece müşterilerinin ve evcil hayvanların da sağlığında onarımı mümkün olmayan kalıcı hasarların önüne geçiliyor.

Bakan Halı Yıkama, Başakşehir Halı Yıkama fabrikası da dahil olmak üzere Bahçeşehir halı yıkama ve İstanbul’un Avrupa yakasında halı yıkama ve temizlik hizmeti sunduğu tüm şubelerinde aynı duyarlılıkla Sabuncuoğlu markasının tüm dünyada tescilli ürünü olan Era 111 profesyonel halı yıkama ve temizlik ürünlerini tercih ediyor.

Başakşehir halı yıkama firmaları arasında halınızı kime yıkatacağınız konusunda kararsızsanız, vakit kaybetmeden Başakşehir halı yıkama fabrikası ile temasa geçebilirsiniz. Başakşehir ilçesinde Bahçeşehir halı yıkama tavsiye denildiğinde müşterilerini yanıltmayan Başakşehir Halı Yıkama, Başakşehir’in tüm mahallelerine sunduğu ücretsiz servis araçları ile antik halı yıkama, makine halısı yıkama, el dokuma halısı yıkama, stor perde yıkama, zebra perde yıkama ve yerinde koltuk yıkama hizmetini rakiplerinden açık ara önde sunuyor.

Hem bireysel hem de kurumsal halı yıkama hizmeti sunan Başakşehir halı yıkama, halılarınızı hızlı, temiz ve ileri teknoloji ile donatılan fabrikasında, yüksek kalitede ve işinin ehli ustaları denetiminde yıkıyor. Başakşehir’de diğer Bahçeşehir halı yıkama fabrikaları ile kıyaslandığında gerek kalitesi gerek fiyatları ile rakiplerinden her zaman bir adım önde olan Başakşehir halı yıkama, Bahçeşehir’e komşu olan Esenyurt’a bağlı Esenkent Bahçeşehir halı yıkama servisi ile de aynı kalitede ve ekonomik fiyatları ile sunduğu hizmetlerini Esenkentli ev hanımlarının beğenisine sunuyor.

2018’in ilk aylarında yakın aralıklarla faaliyete sunduğu sekiz şubesi ile şimdilik sadece Başakşehir ve Küçükçekmece ilçelerinde hizmet sunan Bakan halı yıkama, 2018 sonlarına doğru İstanbul’un 39 ilçesinde de yeni şubeler açmayı hedefliyor. Eğer siz de Bakan Halı Yıkama fabrikasının 20 yıllık deneyimi ile en kaliteli halı yıkama hizmetini en hesaplı fiyatları ile denemek istiyorsanız, Başakşehir halı yıkama ya da Bahçeşehir halı yıkama şubeleri ile irtibata geçebilirsiniz. Bahçeşehir halı yıkama, ve Başakşehir halı yıkama fabrikası müşteri hizmetleri telefon numaraları: 0 212 801 80 85 /  0 553 425 85 77

BAŞAKŞEHİR HALI YIKAMA FİYATLARI:

Bakan Halı Yıkama Fiyatları

HİZMET CİNSİ

FİYATI

MAKİNE HALISI YIKAMA:

7 TL/m2

HALIFLEX  YIKAMA:

7 TL/m2

MAKİNE YÜN HALISI:

10 TL/m2

AKRİLİK HALI YIKAMA:

10  TL/m2

MAKİNE NEPAL HALI:

15 TL /m2

SHAGGY HALI YIKAMA:

10 TL/m2

BAMBU HALI YIKAMA

30 TL/m2

DOKUMA SHAGGY HALI:

15 TL/m2

EL DOKUMA YEREL HALI:

25 TL/m2

EL DOKUMA NEPAL HALI:           

30 TL/m2

ÇİN HALISI YIKAMA:

50 TL/m2

İPEK HALI YIKAMA:

60 TL/m2

KOLTUK TAKIMI YIKAMA:

150 TL

ÇEKYAT YIKAMA:

80 TL

BATTANİYE YIKAMA:

40 TL

YORGAN YIKAMA:

50 TL

STOR PERDE YIKAMA:

15 TL/ m2

OVERLOK:

10  TL/m

Başakşehir Halı Yıkama fabrikası sosyal medyada!

https://twitter.com/bakanhali

https://www.facebook.com/bakanhali

https://www.instagram.com/bakanhali

https://twitter.com/bahcesehirhali
Başakşehir ve Bahçeşehirli ev hanımları tarafından Başakşehir Halı Yıkama olarak en çok tavsiye edilen halı yıkama firması olmaktan gurur duyuyoruz.

Web Tasarım