Halkalı Halı Yıkama Fabrikası Atakent'te Hizmetinizde

Halkalı Halı Yıkama Fabrikası Atakent'te Hizmetinizde

İstanbul’da halı yıkama sektörüne farklı bir soluk getiren Bakan Halı Yıkama fabrikası, Halkalı halı yıkama fabrikası ile yeni sezonda da Küçükçekmece, Atakent ve Halkalı’da ev hanımlarının ev işlerindeki en büyük sorunların başında yer alan halı yıkama ve stor perde yıkama ihtiyaçlarını, ekonomik fiyatları ve yüksek düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek karşılıyor.

Halkalı mahallesinin tamamına özel servis araçlarıyla hizmet sunan Halkalı halı yıkama fabrikası özel olarak geliştirdiği müşteri tanıma sistemi ile gelen halı yıkama taleplerine anında cevap veriyor. Mobil ve sabit şirket telefonları ile müşterilerine 365 gün kesintisiz halı yıkama, evde-yerinde koltuk yıkama ve stor perde yıkama hizmeti sunan Halkalı halı yıkama fabrikası 0 212 801 80 85 / 0 553 425 85 77 numaralı telefonlardan gelen yıkama taleplerine özel araçları ve Halkalı bölgesine hakim personelleri ile dakikalar içinde yanıt veriyor.

Halkalı halı yıkama şubesinde sürdürdüğü halı yıkama hizmetlerini en iyi fiyatları ile sunan Halkalı halı yıkama fabrikası halı alımlarını ve teslimatlarını halı taşımacılığı için tasarlanan ücretsiz servis araçları ile yapıyor. Fabrikamız elemanlarınca adresinizden alınan halılarınız, Halkalı halı yıkama fabrikası şubemizde bulunan tam otomatik halı yıkama makinelerinde profesyonel bir şekilde yıkanıyor. Üstelik bu işlem sıradan bir halı yıkama fabrikasında değil; tamamen anti-bakteriyel olarak oluşturulan ve halı yıkamaya elverişli bir ortamda yapılıp, özel kurutma odalarında, kısa sürede kurutularak yapılmaktadır. Hizmetlerimiz sonrasında yıkaması tamamlanan ürünleriniz, HalkalıAtakent halı yıkama, İkitelli, Sefaköy, Başakşehir, Kayaşehir ve Küçükçekmece'deki diğer halı yıkama fabrikalarına oranla çok daha kısa bir sürede teslim edilmektedir.

El Değmeden Yıkanan Halılar, Gerçek Temizlikle Işıldıyor

Firmamız, Halkalı halı yıkama fabrikası ile ilk olarak 2018 yılı başında eş zamanlı olarak İstanbul Avrupa Yakasında açtığı toplamda sekiz şubeden oluşan halı yıkama fabrikaları ile halı yıkama dışında battaniye, yorgan, yerinde halı yıkama, yerinde koltuk yıkama ve halı kenar tamiri ile overlok gibi hizmetlerini de en üst düzeyde tuttuğu müşteri memnuniyeti ile sunuyor.

Avrupa yakasının en büyük ve gelişmiş teknolojiler ile donatılan halı yıkama fabrikaları arasında yer alan Halkalı halı yıkama fabrikası şubeleri ve bölgeleri şu şekildedir:

  • İkitelli Halı Yıkama
  • Halkalı Halı Yıkama
  • Atakent Halı Yıkama
  • Başakşehir Halı Yıkama
  • Sefaköy Halı Yıkama
  • Kayaşehir Halı Yıkama
  • Bahçeşehir Halı Yıkama
  • Küçükçekmece Halı Yıkama

Halkalı halı yıkama fabrikası ile Küçükçekmece ve Başakşehir ilçelerinin tüm mahallelerine yedi gün yirmi dört saat kesintisiz halı yıkama, koltuk yıkama ve stor perde yıkama hizmeti sağlayan firmamız, tüm hizmetlerinde TSE ve Sağlık Bakanlığı onaylı temizlik ürünleri kullanmaktadır.

KALİTEYİ UCUZA SUNUYORUZ!

Bakan Halı Yıkama fabrikaları bünyesinde faaliyet gösteren Halkalı halı yıkama fabrikası olarak halı yıkama ve diğer temizlik alanlarında dünya’da uygulanan son trendleri ve teknolojik gelişmeleri yakından ve dikkatli bir şekilde takip ediyoruz. Gelişen teknolojiler doğrultusunda fabrikalarımıza her yıl ciddi anlamda yatırımlar yapıp, müşterilerimize dünya standartlarında ve kusursuz bir halı yıkama hizmeti sunuyoruz.

HALI YIKAMA İŞLEMİNİ ASLA HAFİFE ALMAYIN!

Halkalı halı yıkama fabrikası olarak halı yıkama işinin son derece ciddi bir iş olduğunu her fırsatta tüm şubelerimizde dile getiriyoruz. Halı yıkama işlemi yapan fabrikaların yeterli bilgi, tecrübe ve teknolojinin gerektirdiği altyapıya sahip olması bu işin olmazsa olmaz ana kuralıdır. Halkalı halı yıkama fabrikası yıkama merkezimizde uyguladığımız halı yıkama işlemlerini hijyen kuralları doğrultusunda ve birtakım işlemlerin uygulandığı aşamalar doğrultusunda yıkıyoruz. Fabrikalarımıza gelen tüm halılar öncelikli olarak toz alma işlemine tabi tutulduktan sonra otomatik yıkama, sıkma ve paketleme makineleri eşliğinde ve tamamen doğa dostu olan ürünlerle yıkanıp, ustalarımız tarafından itinalı bir şekilde yapılan kalite kontrol sonrasında teslim edilmektedir. Halkalı halı yıkama fabrikası olarak Halkalı’da sunduğumuz benzersiz hizmetlerimizle tanışmak için bize arzu ettiğiniz zaman 0 212 801 80 85 / 0 553 425 85 77 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz. Unutmayın! Halkalı halı yıkama fabrikası olarak size en iyi halı yıkama hizmetini taahhüt ediyoruz!

Halkalı Halı Yıkama Fabrikası.
Başakşehir ve Bahçeşehirli ev hanımları tarafından Başakşehir Halı Yıkama olarak en çok tavsiye edilen halı yıkama firması olmaktan gurur duyuyoruz.

Web Tasarım