Başakşehir Halı Yıkama 0 212 801 80 85

Başakşehir Halı Yıkama

Başakşehir Halı Yıkama

Başakşehir Halı Yıkama

Başakşehir halı yıkama fabrikası ve Bakan Halı Yıkama fabrikasının sektörde edindiği 20 yıla yaklaşan bilgi ve donanımı ile Türkiye’nin en büyük uydu kenti ünvanını elinde bulunduran, organize sanayide on binlerce firmaya ev sahipliği yapan Başakşehir’de profesyonel halı yıkama firması olarak hizmet vermekteyiz. Başakşehir halı yıkama fabrikamızı günün yirmi dört saati 0 212 801 80 85 ya da 0 553 425 85 77 numaralı telefonlarımızdan arayabilirsiniz.

Başakşehir Halı Yıkama

Başakşehir halı yıkama olarak firmamızda; gerek ev gerekse iş yerlerinin en önemli aksesuarlarından olan her türlü halı modelinin anti-bakteriyel temizliği, stor/zebra perde yıkama ve koltuk yıkama gibi ihtiyaçlarınız, piyasanın en iyi işçilik hizmeti ve aile bütçenizi sarsmayan Başakşehir halı yıkama fiyatları ve üstün halı yıkama teknolojileri ile karşılanmaktadır.

En Ucuz Fiyatlar Başakşehir Halı Yıkama Fabrikasında

Başakşehir halı yıkama fiyatları ile her zaman müşterilerinin bütçesini düşünen Başakşehir halı yıkama fabrikası, aynı hassasiyeti tüm şubelerinde sergilemektedir. Halı yıkama da dahil tüm hizmetlerimizde teslimat anında sürpriz fiyatlarla karşılaşma riskiniz %0'dır.

Başakşehir'de halı yıkama, yerinde koltuk yıkama, zebra ve stor perde yıkama fabrikaları arayışınız için ekonomik fiyatları ve kaliteli bir temizlik için Başakşehir halı yıkama fabrikası olarak; bölgemizde en etkili sonuçları vermekteyiz. Bütçe dostu ucuz Başakşehir halı yıkama fiyatları ve sektörde tecrübeli ekibimizle sektörün öncülerinden biri olan Başakşehir halı yıkama firmamıza halı yıkama ve diğer tüm temizlik ile alakalı ihtiyaçlarınızda başvuru yapabilirsiniz. Benzersiz ve gerçek halı yıkama için Başakşehir halı yıkama fabrikası telefon: 0 212 801 80 85 / 0 553 425 85 77 kurumsal halı yıkama teklifleri için Başakşehir halı yıkama e-mail adresimiz: info@bakanhaliyikama.com

Sosyal Medya Yorumları

Gerek web sitemiz gerek sosyal medya hesaplarımız üzerinden Başakşehir halı yıkama yorumları ile müşterilerimizin firmamız hakkındaki görüşlerini inceleyebilir, Başakşehir halı yıkama yorumları ile Başakşehir halı yıkama fabrikası olarak sunduğumuz hizmetlerimizdeki kaliteyi bire bir müşterilerimizin kendi görüşlerini belirttiği yorumlardan öğrenebilirsiniz.

Üstün Teknolojiye Sahip Tesisimizdeki Temizlik Aşamaları

1- Toz alma / Hav Toplama

2- Son Sistem Cihazlarla Yıkama

3- Durulama/Kurutma Odaları

4- Son Kontroller/Tüy Tarama

5- Paketleme/Ambalaj

6- Ücretsiz Servis

Sizden Gelen Sorular

Başakşehir Halı Yıkama Olarak Kullandığınız Temizlik Yöntemi Neler?

Başakşehir halı yıkama olarak halıcılık sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübeler ve teknolojik donanımlarla hizmet verdiğimiz Başakşehir halı yıkama fabrikamızdaki uzman ekibimiz, her halının cinsine uygun bir temizlik metodu uygulamaktadır. Uzman kadromuz kullanılan temizleyicilerin kaliteli, güvenli ve bir dünya markası olmasına dikkat eder.

Halılarımdaki her lekeyi çıkarmanız mümkün mü?

Başakşehir halı yıkama olarak halı yıkama sektöründe, her halının kumaş yapısına göre bir yıkama yöntemi vardır. Nasıl ki, her halının yapısına göre yıkama yöntemi varsa, her lekenin de kendine özgü bir temizleme tekniği vardır. Bizler tecrübemize güvenerek, her lekeyi çıkaracağımızın garantisini veriyoruz.

Halılarımın servis süreci nasıl işler

Başakşehir halı yıkama çağrı merkezimizden aldığınız randevu dahilinde mümkün oldukça hızlı davranmaya çalışarak, ekibimiz randevu saatinde belirttiğiniz noktada oluyor. Ancak dürüst bir işletmenin gereği olarak şunu belirtelim ki; hafta sonları, bayram telaşı gibi siparişlerin yoğun olduğu günlerde bu süre değişiklik gösterebiliyor.

Halılarımı ne kadar sıklıkla temizletmem gerek?

Özellikle çocuklu veya evinde canlı hayvan besleyen ailelerde halılar, o kadar kir, leke ve bakterilere maruz kalır ki, adeta birer mikrop deposuna dönüşür. Bu durumdan, ancak düzenli bir halı yıkama sayesinde kurtulabilirsiniz. Periyodik yıkama sayesinde halılarınızın çabuk yıpranmasını da engellemiş olursunuz.

Teslimat sırasında halılarımın muhafazasını nasıl sağlıyorsunuz?

Yıkama ve kurutma işlemleri sonrasında son kontrolleri yapılan halılarınız, müşteri sıralamasına uygun bir şekilde etiketlenip ardından ambalajlama yapılır. Ambalajlama sayesinde teslimat süresi boyunca halılarınızın tekrar kirlenmesi önlemiş olur.

Halılarımın yıpranan saçakları için nasıl bir işlem yapıyorsunuz?

Halılarınızın saçaklarında, zamanla yıpranma yaşanmasıyla saçaklı kısımlar deforme olabilir. Halılarınız profesyonel firmamız tarafından titizlikle yıkama işlemleri yapıldığı taktirde halılarınızın saçak ömrü uzar. Eğer, halınızdaki deforme saçaklardan kurtulmak isterseniz, Başakşehir halı yıkama tesisimizdeki uzman ekibimiz tarafından halılarınız saçaksız halı haline getirebilir.

Halılarımı neden temizletmem gerekiyor?

Gün içindeki toz, kir gibi alerjen maddeler halınıza temas eder etmez halınızın diplerine kadar işler. Onlar halınızın dibine kadar işlerken, halınızın yüzeyini saran saç telleri de başka bir olumsuz vaka. Siz ve sevdiklerinizin sağlıklı bir ortamda, yaşabilmesi için tüm bunların halınızdan arındırılması gerekmektedir. Bu da, halı yıkama servisi konusunda bu işe yıllarını vermiş uzman bir firma tarafından kolaylıkla yapılmaktadır.

Kullanıcı Hataları

Temizleme ve Yıkama Hataları: Halı süpürme veya silme esnasında halıların dokuma tekniğine dikkat edilmelidir. Özellikle halınızın saçak kısımlarına dikey hareket uygulamamalısınız. Bu noktadaki sürtünme hareketini, halınızın tüy yatımına paralel olarak yaparsanız, halınızın daha az deformasyona uğramasını sağlamış olursunuz.

Çürüme:

Kapı ve pencerelerden yağmur suyu mu sızıyor? Evinizi su mu bastı? Aman dikkat! Nemli ve rutubetli odalarda, halınızda görülebilecek en tehlikeli durum çürüme olayıdır. Çürümeye maruz kalmış halılarınızı kurutsanız bile çürümenin o bölgeye verdiği zarar hiçbir zaman geçmeyecektir.

Dökülme:

Kullandığınız sandalye, masa, sehpa gibi ayaklı eşyaların devamlı olarak hareket ettirilmesi sonucunda, bu eşyaların ayaklarının olduğu bölgelerde halınızın dokusunda bozulmalar oluşabilir ve zamanla o bölgede dökülme meydana gelir.

Kırık:

Serdiğimiz alana sığdıramadığımız halıları sığdırmanın en kolay ve yanlış yolu halının kenarını hemen katlamaktır. Bu da mı yetmedi? Katlanan kısmın üstüne kitaplık, çekyat gibi ağır eşyaları özellikle koyarız. Yıkama servislerin de dahi düzeltilemeyen kırıkların oluşmaması için halı katlamaktan mümkün oldukça kaçınmanızı tavsiye ederiz.

Halıların Muhafaza Edilmesi ve Saklama Koşulları

Evinizde illa fazla bir halı vardır. Ve bu halı genellikle naylon poşetlerde ambalajlanarak saklanır. Fakat zamanla naylon torba içerisinde oluşan buharlaşma,  uzun süre havasız kalma nedeniyle halınızda, zaman içerisinde küflenme ve mantarlaşma oluşur. Oluşan bu küflenme ve mantarlaşmalar da, zamanla yerini çürümeye bırakır. Bir diğer halı düşmanı da, güve adını verdiğimiz haşerelerdir. Güveler halıların özellikle arka tarafını yer ve bu nedenle halınızda baş gösteren bu sorun halınızın ön tarafından hissedilmez. Bir başka yanlış işlem olan güneşe maruz bırakma ise halı, kilim, paspas gibi ev tekstil ürünlerinin yıpranmasına ve zamanla bunların renk kaybına (solma, ağarma) yol açmaktadır.

Uzmanından Tavsiyeler

Başakşehir halı yıkama fabrikaları içerisinde en güvenilir firma olan ve Başakşehir’den İstanbul’a uzanan Başakşehir halı yıkama hızlı servis ağımız ve sizlerden gelen memnuniyet dolu mesajlarınız sayesinde çoğu halı yıkama firmasını geçmiş bulunmaktayız. Unutmayınız ki, her firma Başakşehir halı yıkama gibi güvenilir, hızlı ve profesyonel olmayabilir. Hizmet sunduğumuz Başakşehir ilçemizdeki ev hanımlarının günlük sohbetlerde konu açıldığında huzurla ve memnuniyet içeren ifadelerle yıkama fabrikası olarak Başakşehir Halı Yıkama tavsiye edilen bir firma olduğumuzu biliyor ve daima bu bilinçle hareket ediyoruz.

Siz kıymetli müşterilerimize tecrübemiz dahilinde, birkaç önerimiz olacaktır:

 • Sizi anlayan ve size güven veren,
 • Ruhsatlı ve hakkıyla çalışan,
 • Kurumsal hizmet veren,
 • Daha hijyenik çalışan ve
 • Ücretsiz servis hizmeti bulunan firmaları tercih etmeniz yararınıza olacaktır.

Firmamızın Farkı;

Güvenilir Hizmet:

 • Temiz İş
 • Uzman Kadro
 • Ücretsiz Servis
 • Hızlı Teslimat
 • Kapıda Ödeme Kolaylığı

Diğer Hizmetlerimiz

Başakşehir halı yıkama olarak halı yıkama servisi ve halılar konusunda bu işin kitabını yazdık dercesine, canla başla çalıştık ve sizlerin talepleri sayesinde bugün bu noktaya geldik. Halı yıkama firmaları içerisinde listenin başını kapan firmamız hijyenik, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışını hala sürdürmektedir.

Başakşehir halı yıkama fabrikası ve temizlik servisi olarak sadece Başakşehir’de değil, tüm İstanbul genelinde hizmet veren lider bir halı yıkama firması olarak halı yıkama servisi yelpazemizi siz değerli müşterilerimiz için biraz daha genişlettik ve

 • Halı / Yerinde Halı Yıkama
 • Kreş / Cami / Otel Halı Yıkama
 • Koltuk / Yerinde Koltuk Yıkama
 • Tül / Stor Perde Yıkama
 • Yatak / Yorgan /Battaniye Yıkama ve
 • Overlok Yapımı / Tamiri gibi hizmetleri vermeye başladık.

Tek Tip Halı Yıkamakla Kalmadık Ve;

 • Makine Halısı
 • Isparta Halısı
 • İpek Halı
 • Antika Halı
 • Shaggy Halı
 • Step Halı
 • Nepal Halı
 • Ladik Halı
 • Tibet Halı
 • Hereke Halı
 • Bünyan Halı
 • Çin Halı
 • Kilim
 • Paspas gibi halı vb. çeşitlerinde de her türlü temizleme, yıkama ve tamir gibi hizmetler veriyoruz.

Her Türlü Şikâyet ve Geri Bildirime Açığız

Başakşehir halı yıkama firmamız kapsamında hizmet veren çalışanlarımız, bilgili, deneyimli ve güler yüzlü hizmet konusunda oldukça başarılı olup sizlere tam güven vereceklerinden hiç şüpheniz olmasın. Size ve sevdiklerinize sağlıklı bir yaşam alanı sunabilmek için bize bir fırsat verebilmek adına Başakşehir halı yıkama çağrı merkezimizi arayıp şikayet ya da tebrikte bulunmanız faydalı olacaktır. Bizler hiçbir zaman, doğrularımızla övünmedik ve yanlışlarımızdan kaçmadık. Bu sebeple, sizlerden gelebilecek herhangi bir olumsuz değerlendirme bizleri incitmez bilakis kendimizi görmemiz açısından bizlere birer fırsat sunar.

Unutmayınız ki, şirket anlayışımızın bir gereği olarak sizlerden gelen ve gelebilecek olumlu veya olumsuz geri bildirimlere devamlı olarak açığız. Başakşehir halı yıkama fabrikası olarak bize 7/24 ulaşmak için Başakşehir Halı Yıkama telefon numaralarımızı kullanabilirsiniz; 0 212 801 80 85  - 0 553 425 85 77 numaralı çağrı merkezimiz günün yirmi dört saati çağrı kabul etmektedir.

7/24 ÇAĞRI DESTEĞİ

Başakşehir halı yıkama; son yıllarda ciddi manada gayri resmi halı yıkama servislerinde artış görüldüğü saptanmıştır. Bu fırsatçılara imkan vermemek için Başakşehir halı yıkama yani bizim gibi ruhsat sahibi ve kurumsal hizmet veren firmaları tercih etmeniz siz değerli müşterilerimizin yararına olacaktır. Başakşehir halı yıkama adı ile Başakşehir halı yıkama ve İstanbul genelinde Başakşehir Halı Yıkama servisi olarak, siz değerli Başakşehir halı yıkama servisimizi tercih eden kullanıcılarımıza donanımlı ve kaliteli ekipmanlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Eğer sizler de, Başakşehir halı yıkama fabrikası olarak tecrübemizden ve güven dolu hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız Başakşehir halı yıkama 0 212 801 80 85 ve 0 553 425 85 77 telefon numaralarımızdan bize ulaşarak çağrı merkezi çalışanlarımızdan randevu talep edebilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımızdan sıkça sorulan soruları sizler derledik.

Halı Yıkamaya Dair Merak Edilenler

-Halılar ne kadar sıklıkla temizletilmeli?

Başakşehir halı yıkama; günün yorgunluğuyla kendimizi eve attığımız ilk adımı barındırır halılar. Dışarıdan getirdiğimiz bakterilere ek olarak hele bir de evde bebek, çocuk veya küçük dostlarınız (kedi, köpek) varsa, halılarınız birer kıl ve kir yumağına dönüşür. Bu durumdan ancak düzenli bir halı yıkama sayesinde kurtulabilirsiniz. Böylece halılarınızın çabuk yıpranmasını engellemiş olursunuz.

-Halı temizleme yöntemi ve materyalleri neler?

Hemen hemen hiçbir piyasada tek tip bir mal üretimi yoktur. Bütün mallar çeşitli ve seride daha kaliteli olarak üretilir.

Halıcılık sektöründe de, işinde uzman ve sertifikalı olan ekipler her halının cinsine uygun bir temizlik metodu uygulamaktadır. Başakşehir halı yıkama firması olarak bizler de, kullanılan deterjanların kaliteli ve sağlıklı olmasına dikkat eden bir profesyonel kadroya sahibiz.

-Her lekeyi çıkarmak mümkün müdür?

İster halınız, ister başka bir ürününüz olsun hepsinin cinsine göre bir yıkama yöntemi vardır. Dolayısıyla her yıkama işlemi, her lekeye özgü bir temizleme tekniği gerektirir.

İşte bizler de Başakşehir halı yıkama şirketi olarak halı yıkama konusunda zirveye oturmuş bir firma olarak bu yöntem ve tekniklerin hepsini bildiğimiz için sizlere her lekeyi çıkarmanın garantisini veriyoruz.

-Teslimat sırasında nasıl bir muhafaza sağlıyorsunuz?

Başakşehir halı yıkama fabrikamızdaki yıkama ve kurutma işlemi bittikten sonra rulo şeklinde sarılan halılarınız, uygun şekilde ambalajlanır ve ardından müşteri adreslerine göre Başakşehir halı yıkama servis aracımıza yerleştirilir. Başakşehir halı yıkama ücretsiz servisimiz aracılığıyla, halılarınız kapıda teslim edilmektedir.

-Yıpranan halı saçakları için nasıl bir işlem yapıyorsunuz?

Saçaklı halı modelindeki halıların ucunda bulunan saçaklarda, gün geçtikçe kopmalar meydana gelebilir. Saçaklı bölgelerin yıpranmasıyla halınız deforme olabilir. Halı temizlerken saçakların ömrünü uzatmak için hassasiyetle temizlik yapılmalıdır. Eğer ki, isterseniz de saçaklı halılarınızı keserek saçaksız halı haline getirebiliriz.

Halıların Temizliğinde Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar:

 • Günlük veya gün aşırı periyotlarla mutlaka süpürerek, halılarınızın tozunu alın.
 • Sadece halı yıkama için toz veya sıvı üretilen, halınıza parlaklık veren, antibakteriyel ve markalı ürünler kullanmaya çalışın.
 • Yıkama veya silme işleminden sonra halınızın bulunduğu ortamda kötü koku yapmaması için ortamı iyice havalandırın ki halı hemen kurumaya başlasın.
 • Halı & Tekstil yıkama işlemleri deneyim, profesyonel bir ekip ve markadan ziyade kaliteli ürün kullanımını gerektirir. Yoksa aksi durumda temizlendiğini sandığınız halılar kirlerini en kısa sürede tekrar gün yüzüne çıkarabilir. Daha da kötüsü halı yıkama esnasında kullanılan ürünler, size ve sevdiklerinize zarar verebilir. Bu nedenle halılarınızı, Başakşehir halı yıkama gibi uzman halı yıkama servislerine emanet ediniz.

Adım Adım Halı Yıkama Evreleri

Halının Teslim Alımı

0 212 801 80 85 ya da 0 553 425 85 77 numaralı telefonlarımızdan Başakşehir halı yıkama müşteri hizmetlerimize vermiş olduğunuz siparişin ardından, Başakşehir halı yıkama servis ekibimiz tarafından halılarınız evinizden “ücretsiz” olarak alınır.

Halı Tasnifi

Başakşehir halı yıkama servisimizle adresinizden alınan halılarınız, iş yerimize ulaştığında Başakşehir halı yıkama fabrikamızdaki deneyimli ekibimiz tarafından kontrol edilip halıdaki her türlü leke ve defolu noktalar belirlenir. Sonrasında da halının cinsine göre işleme tabi tutulurlar.

Toz Alma

Başakşehir halı yıkama fabrikamızda sipariş sırasına göre kayıt alınan halılarınız, sanayi tipi son teknoloji toz alma makinesinden geçirilerek toz, tüy, saç teli gibi maddelerden dezenfekte edilir.

Ön Yıkama

Halılarınız ön yıkama makinesinde tek tek yıkanarak lekelerin hafiflemesi sağlanır.

Ana Yıkama

Ön yıkama işleminden geçirildikten sonra bilgisayarlı tam otomatik halı yıkama makinesine alınan halılarınız el değmeden yıkanmış olur.

Sıkma

Tam otomatik halı yıkama makinesinde ana yıkama yapıldıktan sonra çıkarılan halılarınız santifrüj adını verdiğimiz sıkma makinelerinde sıkılarak fazla sularından arındırılır.

Kurutma

Sıkma işlemi tamamlanan halılarınız, havalandırma askılarına alınarak kurutma odalarında 8-12 saat boyunca sıcaklık üfleyerek halılardaki nemin buharlaşmasını sağlayan cihazların bulunduğu kurutma odalarında kurutulur.

Hav Alma ve Paketleme

Başakşehir halı yıkama fabrikamızdaki kurutma odalarında kuruyan halılarınız, Master Hygiene System (MHS) uygulamasından geçirilerek zararlı organizmalardan tamamen arındırılarak hijyenik hale getirilir ve son olarak paketlenerek evlerinize ücretsiz servis edilir.

Yıkadığımız Diğer Halıların Modelleri

Isparta halı: Diğer halılara nazaran dokuma sıklığı az olan fakat ince desene sahip halı çeşididir. Isparta halılarının lekeleri, yıkandıktan sonra geri gelmez bu yönüyle çok tercih edilen bir türdür.

İpek halı: Üretimi yıllar alan bu halılar, “değerli halı” olarak adlandırılır. Kullanımına bağlı olarak senede 2 kez yıkanması öngörülür.

Makine halısı: Günlük hayatta kullandığımız standart halılardır. Halı yıkama konusunda uzman firmalar tarafından yılda 2 defa yıkanmalıdır.

Step halı: En önemli özellikleri, alışılagelmiş klasik halı tarzından oldukça farklı bir halı çeşididir.

Hereke halıLadik halı ve Bünyan halı gibi halıların yıkama işlemini güvenli bir şekilde yapmaktayız.

Hızlı Servis

 • Güvenilir / Hızlı

Randevu saatlerine elimizden geldiğince dikkat ederek halılarınızı, evinizden alıp hijyenik bir hizmet kapsamında, Başakşehir halı yıkama fabrikamızda yıkadıktan sonra güler yüzlü ekibimiz tarafından evinize hızlı bir şekilde servis edilir ve güvenli teslimat sağlanır.

 • Profesyonel Teknik Personel / Son Teknoloji Ekipman

Halı yıkama sektörü, kolay bir iş olduğu gerekçesiyle bazı kesimler tarafından hafife alınsa da, bize göre hafife alınacak bir sektör değildir. Çünkü halı yıkama işi; tecrübe ister, uzmanlık ister, bunların da ötesinde emek ister. Tabi kaliteli halı şampuanları ve son sistem makineler kullanmak da gereklidir.

 • Ücretsiz Servis

Halı yıkama öncesinde halıyı adresten alma ve yıkama sonrasında adrese teslim etme sırasında Başakşehir halı yıkama firması olarak sunduğumuz tüm servis hizmetlerimiz ücretsizdir.

Başakşehir halı yıkama; İstanbul’da hatırı sayılır firmalar arasına girmeyi başaran bir halı yıkama firması olarak, tecrübemiz ışığında siz değerli müşterilerimize birkaç tavsiye verelim:

 • Size güven veren,
 • Ruhsatlı çalışan,
 • Bireysel olduğu gibi kurumsal hizmet veren,
 • Halılarınızın daha hijyenik olmasına özen gösteren ve
 • Mutlaka ücretsiz servis hizmeti bulunan firmaları tercih edin.

Başakşehir Halı Yıkama Sunduğumuz Temizlik Hizmetleri

Başakşehir’de bulunan halı yıkama servisimiz fazlasıyla hijyenik bir yıkama işlemi yaparak, güvenilir ve ücretsiz teslimatlar sayesinde, kaliteli hizmet anlayışını devam ettiriyor. Başakşehir halı yıkama firması olarak sizlerden aldığımız güç ve destek sayesinde, kuruluş ilkelerimizden ödün vermeden halı yıkama sektöründe öncü bir firma olmaya devam ediyoruz.

Başakşehir halı yıkama, koltuk ve perde yıkama firması olarak; halı yıkama sektöründe donanımlı bir hizmet veren Başakşehir halı yıkama firmamız, halı yıkamaya ilaveten;

 • Yerinde Halı Yıkama
 • Koltuk Yıkama
 • Stor Perde Yıkama
 • Yatak & Yorgan Yıkama
 • Halı & Kilim Overlok Yapımı gibi birçok alanda hizmet vermektedir.

Şikâyet ve Geri Bildirim

Başakşehir halı yıkama fabrikası şirket anlayışımız gereği, sizlerden gelen her türlü değerlendirmelere, geri bildirimlere her zaman açığız. Sizler de, hiç çekinmeden Başakşehir halı yıkama sosyal medya hesaplarımızı ya da 0 212 801 80 85 veya 0 553 425 85 77 numaralı çağrı merkezimizi kullanarak hakkımızda Başakşehir Halı Yıkama yorum ve geri dönüş sağlayabilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz

Çalışan bay veya bayan müşterilerimizi halı yıkama servisimizden mahrum etmemek adına, Başakşehir Halı Yıkama firması olarak siz değerli Başakşehirli müşterilerimiz için hafta sonu da açığız.

Firmamızın Çalışma Saatleri;

 • Hafta İçi: 09:00-18:00
 • Hafta Sonu: 10:00-16:00 olarak belirlenmiştir.

Bize Ulaşın

Başakşehir halı yıkama çalışma şartlarımızı internet sitemizde yer alan fotoğraf galerisinden ve videolarımızdan takip edebilirsiniz. Başakşehir Halı Yıkama Fabrikası telefon numaraları: 0 212 801 80 85 veya 0 553 425 85 77

Halı Kullanmanın Avantajları

Halıların kullanım amacı eskiden bu yana değişiklik göstermektedir. Önceki yüzyıllarda halılar birer hediye aracı olarak bilinmekte ve duvar süsü gibi de değerlendirilmekteydi. Ancak günümüze gelene kadar kullanım amacı değişmiş ve çok sayıda ihtiyaca yanıt vermiştir.

Başakşehir halı yıkama olarak tıpkı sizin gibi biz de, halıların bir mekanın daha iyi görünmesini sağladığını düşünüyoruz. Bu açıdan dekorasyon özellikleri vardır. Bunun dışında halıların temizlik özelliği epey yaygın bilinen işlevidir. Yani bir halı iç mekandaki tozun havaya kalkmasını önler. Yani içine çekerek diplerde bunun kalmasını sağlar. Bu da hijyenik bir ortamın desteklenmesi demektir.

Bir yerde devamlı toz ve kir olursa burada hastalıklar çok daha hızlı yayılabilecektir. Bunu engellemek için rutin temizlenen bir halı olması gerekir. Halıların ayrıca bazı iç mekanlarda tasarımı güçlendirmesi nedeniyle kurumsal kimliği destekleme, satış artışı sağlama gibi avantajları da vardır. Bu da epey önemli bir durumdur ve tamamlayıcı satış unsuru gibi de değerlendirilebilir. Kendi içerisinde birçok halı türü bulunan halıların ayrıca bir diğer kullanım amacı da koleksiyon biriktirmektir. Bazı kişiler eski ve el dokuması halıları biriktirerek değerli halı koleksiyonu yapabilmektedir. Özel hazırlanan bu halılar normal ebatlara göre daha küçük olabileceği gibi büyük de olabilir.

Başakşehir halı yıkama firmamıza bu tür halıların temizliği ve bakımı için başvuru yapabilirsiniz. %100 müşteri memnuniyetini esas alarak hareket ettiğimiz tüm şubelerimizde olduğu gibi, Başakşehir'de yer alan Başakşehir halı yıkama fabrikamızda da siz değerli müşterilerimize hijyenik çözümler üretmek için yoğun bir çaba sarf ediyoruz.

Çocuklu Evlerde Halılar

Başakşehir halı yıkama fabrikamıza çok kirlenen halılarınızın profesyonel temizliği için başvuru yapabilirsiniz. Çok kirlenen halılarda genellikle çocuklu ailelerin halılarını görmek mümkündür. Yerde devamlı bir şeyleri döken ve kirleten çocukların halıları daha az kirletmeleri için bu halıların üzerine dekorasyon açısından da pek sorun yaşatmayan örtüler serilebilir. Yani aslında çocuklu evlerde halıların korunması çok da zor değildir. Bu durum evcil hayvan olan ve tüyü dökülen, dışarıdan kirleri getiren hayvanlar için de geçerlidir. Halı üzerine rutin örtü örtmek avantaj olabilir. Bu durum uzun vadede size avantaj sağlar.

Vakumlu Temizleme

Başakşehir halı yıkama; Vakumlu temizleme tanımına bakılırsa bunun el yapımı halılarda temizleme yöntemi olduğu görülür. El yapımı halıların özelliği mürekkep ve malzeme özelliklerinin daha farklı olmasıdır. Yani makine üretiminden farklı olarak bir üretim şekli söz konusudur. Vakumlu temizlemenin amacı ürüne zarar vermeden hijyen ve bakımın sağlanmasıdır. Bu tür işlemlere başvuru yapan kişilerin halıları için temizlik fabrikası olarak kapsamlı çözümler üretmekteyiz. Antika halılarınızda uzun vadede sorunsuz bekletme sağlamak, halı değerinin düşmemesinde etki göstermek için vakumlu temizleme işlemleri ve genel bakım yapılmaktadır. Sizin de koleksiyon ya da kullanmak üzere beklettiğiniz halılarınız varsa bunları firmamızda temizletebilirsiniz.

Halı Yıkama Makinesi İle Temizlik

Fabrikamız bünyesinde halı yıkama makinesi temizlik sürecinin en önemli aşamalarından biridir. Bunun nedeni makine üretimi sanayi tipi halıların temizlenme işlemlerinin bu halı yıkama makineleri ile yapılmasıdır. Bu makinelerde tüm halılar derinlemesine şekilde uygun deterjanlar da dikkate alınarak temizlenmektedir. Halılarınızın kirden rengi solan görüntüsü bu şekilde yeniden ilk dönemde olduğu gibi açılmakta ve rengini belli etmektedir. Başakşehir, Kayaşehir halı yıkama ve diğer halı yıkama şubelerimizin makinelerinde ancak halıların yapısına zarar vermeyen deterjan ve temizleme yöntemleri kullanılır. Yani makine üretimi olarak ayrılması sonrasında yeniden hassasiyet farklılıklarına göre değerlendirme yapılmaktadır.

Halıları Sık Temizletmek Doğru Mu?

Başakşehir halı yıkama fabrikaları arasında en iyi halı temizleme hizmetini garanti eden firmamız bünyesindeki ustalarımız halıların sık şekilde temizletilmesinin doğru bir işlem olmadığı kanaatindedir. Bunun nedeni halıların el üretimi ya da makine üretimi olsun hızlı eskimesi ve özelliğini çok yıkama nedeniyle kaybetme riski taşımasıdır. Özellikle el yapımı halıların mümkünse çok seyrek yıkanması ve rutin toz bakımının iyi şekilde yapılması gerekir. Makine üretimi halılarda da çok sık makineye girmemesi önerilir. Rakam olarak bir yıkama sıklığı verilirse, 12 ayda bir ya da en çok iki kere temizlenmelidir. Bu sırada üzerinde çok uzun süre toz birikmemesine de önem vermek kritik bir konudur. Ancak bu yıkama sıklığı çok az kullanılan bir yerde ise 20 ayda bire de çıkabilir. Örneğin sadece görüntü amaçlı kullanılan ve hiç üzerine basılmayan halılarda bu durum geçerlidir. Ancak çok sık kirleniyorsa da üzerine bir örtü örterek önlem alabilirsiniz.

İdeal Firma Nasıl Bulunur

Halı yıkama Başakşehir firması olarak sizlere ideal halı temizleme hizmeti vermekteyiz. Ancak araştırmalarınızda dikkat edilmesi gereken detayları da aktarmakta fayda olacaktır. Yani bir firmanın iyi olduğunu nasıl anlarsınız sorusu için, öncelikle kurumsallık şartını öne sürmek mümkündür. Eğer fabrikamız gibi kurumsal olarak hizmet eden bir firma ise, işini ciddiye alıyor demektir. Kurumsallığı anlamak için de öncelikle açık adres verilip verilmemesi, yalnızca halı yıkama sitesi açıp, internet üzerinde bir site olup olmaması ve buradaki yer alan iletişim detayları, hizmet ayrıntılarının nasıl anlatıldığı gibi konular öne çıkar.

Başakşehir Halı Yıkama, %100 Memnuniyet Garantisi Sunuyor

Başakşehir'de en iyi halı yıkama fabrikası olarak ayrıca reklamı yapılan firmanın gerçekte nasıl bir uygulama içinde olduğunun son derece kritik bir konu olduğu düşüncesindeyiz. Halı temizleme işlemleri ya da diğer alanlardaki hizmetlerde de bu durum önem kazanır. Bir firma gösterdiği, vaat ettiği hizmetlerle gerçek hizmetler arasında az fark olduğu sürece sektörde varlığını sürdürecektir. Başakşehir halı yıkama olarak bu tutarlılığın bu açıdan son derece önemli bir ayrıntı olduğunu düşünüyoruz. Yani sıradan Başakşehir halı yıkamacılar gibi değil, yüzde yüz müşteri memnuniyetini garanti ederek hizmet sağlıyoruz.

Zaman Hassasiyeti İle Halı Temizleme

Fabrikamızda zamanlama konusu son derece önemli bir ayrıntıdır. Sizden gelen talepler sonrasında firmamız önce yoğunluk gibi durumlara bakarak randevu verir. Eğer çalışma dönemi dışında ya da bayram gibi önemli zamanlar varsa öncesinde yoğunluk olabilmektedir ve bu nedenle biraz gecikme olabilir. Bunun dışında belirtilen sürede sizden alınır ve sonra da yine temizleme bitimi için verilen sürede size yeniden teslimatı yapılır. Firmamız tüm sürece dikkat etmektedir. Halı, yerinde koltuk yıkama stor perde yıkama, zebra perde yıkama, battaniye-yorgan ve yatak yıkama gibi tüm temizlik ihtiyaçlarınıza ekonomik çözümler sunan fabrikamız sizden gelecek talepleri beklemektedir. Başakşehir halı yıkama çağrı merkezimizin telefon numaraları: 0 212 801 80 85 / 0 553 425 85 77

Servis Bölgelerimiz

 • Altınşehir Halı Yıkama
 • Bahçeşehir 1. Kısım Halı Yıkama
 • Bahçeşehir 2. Kısım Halı Yıkama
 • Başak Mahallesi Halı Yıkama
 • Güvercintepe Halı Yıkama
 • İkitelli Osb Halı Yıkama
 • Kayaşehir Halı Yıkama
 • Kayabaşı Halı Yıkama
 • Şahintepe Halı Yıkama
 • Şamlar Halı Yıkama
 • Ziya Gökalp Halı Yıkama
 • Sefaköy Halı Yıkama

Halılarınızı Koruyoruz!

Halının ömrünü uzatmak ve renklilerinin canlılığını korumak için yılda en az iki kez bizim gibi en iyi halı yıkama hizmeti sunan bir halı yıkama fabrikasından hizmet alın. Halınız fazla kullanılıyorsa ya da evcil hayvanlara maruz kalıyorsa, yılda 2-3 kez halı yıkama fabrikasına ihtiyacınız olabilir. Fabrikamızda yıkama esnasında kullandığımız organik halı yıkama ürünleri sayesinde halılarınızın görünümü hem daha canlı hem de ilk günkü gibi yumuşacık olacaktır. Tüm şubelerimizde kullandığımız ürünler çocuk ve evcil hayvan dostu olup aynı zamandan çevre için de son derece güvenlidir.

Leke ve Koku Giderme Hizmeti

Fabrikamızın profesyonel ekibi, halılarınızdaki lekeler için garantili yöntemlerle en zor lekeleri ve kokuları çıkarmak için gerekli araçlara ve deneyime sahiptir. Halınızın hassas ipliklerine zarar vermemeniz için kendi başınıza zor lekelerin üstesinden gelmeye çalışmayın. Çevre dostu yöntemlerimiz, halıdaki lekelerin çıkarılmasında ve ipliklerinin korunmasında son derece hassas bir işçilikle hizmet sunmaktadır. Fabrikamızı tercih eden siz değerli Başakşehirli müşterilerimize sunacağımız eşsiz ve kaliteli bir halı yıkama hizmetinden sonra, eviniz çok daha iyi görünecek ve mis gibi kokacaktır!

Neden Bizim Hizmetlerimizi Tercih Etmelisiniz?

Halı yıkama fabrikaları iş yerinizde ya da evinizdeki halıyı temizlemek ve korumak için gerekli olan bir ihtiyaçtır. Yalnızca çok kirli ya da lekeli halıların profesyonel halı yıkama fabrikasında yıkanmasını düşünmek doğru bir düşünce değildir. Yerde serili halı, aklınıza gelmeyen ve gözle görülemeyen toz, kir parçacıklarını, bakteri, mantar, küf, vb. gibi birçok mikroorganizmaların havaya karışmasına engel olur. Bu yüzden halınızda herhangi bir leke göremeseniz dahi, halınızın yılda en az 3 defa bizim gibi profesyonel bir halı yıkama fabrikası tarafından yıkanması gerekmektedir.

Organik Ürünlerle Sağlıklı Temizlik

Düzenli halı yıkamanın en önemli yararlarından bazıları ise şu şekildedir: halınızın ömrünü uzar ve inatçı lekelerin çıkartılmasına yardımcı olur. Hatta en zor lekeler bile fabrikamızdaki özel ürünler sayesinde dakikalar içinde çıkarılabilir. Ev hanımlarının en çok başvurduğu yöntemlerin başında yer alan elektrik süpürgesi ile halıyı çekmek sadece halının üzerinde biriken tozların giderilmesini sağlar. Halının en derinine yerleşen ve sağlığınızı tehdit eden zararlı mikroorganizmaların halıdan atılmasını sağlamaz. Firmamız, halı yıkama esnasında kesinlikle halıya ve evinize geldikten sonra sağlığınıza zarar veren ağır kimyasal ürünleri tercih etmez. Aksine çevre dostu ve insan sağlığına hiçbir zararı bulunmayan, tamamen bitkisel ürünlerden üretilen organik halı yıkama şampuanları kullanır.

Temizlik Süreci:

Birçok halı yıkama firması halı yıkarken kimyasal şampuan kullanarak el makineleri veya gel beri uygulaması ile halınızı yıkar. Firmamız, el dokuma halıları ve makine halısı yıkama işlemlerinde organik şampuan kullanarak halıyı yıkar ve halıdaki renk bozulması riskini ortadan kaldırır. Organik yani bitkisel ürünlerden elde edilen halı yıkama şampuanı kullanılarak son sistem makinelerde yıkanan halınız, şebeke suyu kullanılarak durulanır. Yıkanan halılar daha sonra normalde fabrikamızın arka bahçesinde ya da özel halı kurutma odamızda kurutulmak üzere asılır. Yıkamadan sonrasında potansiyel olarak büzüşen halılar ise için sık sık gerilir.

3 Günde Teslimat

Halı yıkamada en iyi ve halıya zarar vermeyen yöntem olan yıkama şekli, yumuşak döner fırçalara sahip olan halı yıkama makinelerinde yapılan yıkamadır. Fabrikamızda da bu şekilde yıkama yapılmaktadır. Ayrıca bu yöntem halının derinlerindeki kiri ve tozu tamamen ortadan kaldırmaktadır. Fabrikamızdaki yıkama yöntemleri ve özel kurutma odalarımız ile müşterilerimizin bizi tercih etme nedenlerinden biri ise yıkanan halıların haftalarca kurumasını beklemek zorunda kalınmamasıdır. Başakşehir'deki fabrikamızda yıkaması yapılan halılar 2 ya da en geç üç gün içerisinde müşterilerimizin adresine ücretsiz servisimizle teslim edilmektedir.

Yerinde Koltuk Temizliği

Başakşehir halı yıkama ismi ile halı yıkama ve diğer sunduğumuz tüm hizmetlerde memnuniyet garantisi sunan firmamız, Başakşehir yerinde koltuk yıkama hizmeti ile de siz değerli Başakşehir sakinlerinin temizlikle alakalı ihtiyaçlarına son derece ekonomik çözümler sunuyor. Kirlenmiş ya da inatçı lekelerin barındığı koltuk, yatak, çekyat ve kanepelerinizi bırakın yerinde koltuk yıkama servisinin deneyimli elemanları yıkasın. Başakşehir Koltuk Yıkama yerinde koltuk yıkama hizmetimizle koltuklarınızın kumaş ömrünü uzatıp, size mis kokulu bir oturma odası vaad ediyoruz. Aynı zamanda antibakteriyel ürünlerle yaptığımız koltuk yıkama işlemi ile çocuklarınız ve evcil hayvanlarınız sağlıklı ve son derece güvenli olan bir temizliğin keyfini yaşasın.

Yerinde Koltuk Temizliği Nedir?

Yerinde koltuk yıkama, koltuk temizliği hizmeti sunan servis elemanlarımızın koltuklarınızı evinizde ve tamamen sizin gözünüzün önünde yıkama işlemine verdiğimiz bir isimdir. Yani koltuklarınız bir yerden bir yere taşınmadan özel makinelerle olduğu yerde yıkanmaktadır. Yerinde koltuk yıkama işlemi sonrasında koltukların kuruma süresi ise yazın 1 saat, kışın ise yaklaşık olarak 3 saat kadar sürmektedir.

Stor Perde Yıkama Hizmeti

Başakşehir stor perde yıkama ve temizleme servisimizin benzersiz hizmet anlayışı ile hizmet almak isteyen Başakşehir sakinlerine haftanın yedi günü profesyonel temizlik şirketi olarak hizmet sunmaktayız. Başakşehir stor perde yıkama servisi olarak temizlikle alakalı hizmetlerimizden ödün vermeden Başakşehir stor perde yıkama firması adı ile müşterilerimize stor perde yıkama ve zebra perde yıkama hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Temizlik teknolojilerini yakından takip ederek perde yıkama alanında en gelişmiş stor perde yıkama ve zebra perde yıkama makinaları ile siz değerli Başakşehirli müşterilerimize perde yıkama ihtiyaçlarında esnek ve ekonomik çözümleri bir arada sunuyoruz. Stor perde ve zebra perde temizlik servisimiz de bir Bakan Halı Yıkama hizmetidir. Telefon: 0 212 801 80 85 / 0 553 425 85 77

Koltuk Yıkama

Fabrikamız, yerinde koltuk temizleme servisi ile de siz değerli Başakşehirli ev hanımlarına yardımcı oluyor. En kaliteli koltuk yıkama hizmeti için, Bakan Halı Yıkama garantisi ile yerinde koltuk yıkama ihtiyacınız için bizi arayın, firmamızın koltuk yıkama konusunda harika sonuçlar elde eden ustalarımız profesyonel ve tam otomatik halı yıkama makinelerimizle adresinize gelip, çekyat, kanepe, yatak ve koltuklarınızı ya da oturma gruplarınızı evde yani yerinde koltuk yıkama hizmetimiz ile yıkasın.

En Çok Tavsiye Edilen Firma

Ustalarımızın maharetli ellerinden kısa sürede çıkan işçilik ile rengini ve parlaklığını yitiren koltuklarınızı ilk günkü haline getirelim. Yerinde koltuk yıkama için fabrikamıza; 0 212 801 80 85 / 0 553 425 85 77 telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. En çok tavsiye edilen firmamız bir Bakan Halı Yıkama iştirakidir.

Tam Zamanında Teslimat

Firmamız aracılığı ile benzersiz hizmet anlayışı ile en iyi işçilikle yaptığımız temizlik hizmetlerimiz ilçemizin tüm mahallelerine sunulmaktadır. İddia ediyoruz; halı yıkama hizmetlerimizi bir kere denedikten sonra bizden asla vazgeçemeyeceksiniz! Arzu ettiğiniz gün ve saatte firmamızı arayabilir, bu denli iddialı olduğumuz eşsiz ayrıcalıklar ile hemen tanışabilirsiniz. Koltuk, stor ve zebra perde temizleme fabrikamızı sosyal medyada da takip edebilirsiniz. Temizlik hizmetlerimiz ve aklınıza takılan diğer konular için sosyal medya adreslerimiz şu şekildedir:

Facebook: https://www.facebook.com/basaksehirhaliyikamafabrikasi

Facebook 2 halı yıkama www.facebook.com/bakanhali

Twitter: www.twitter.com/bakanhali

İnstagram www.instagram.com/bakanhali

Pinteresthttps://tr.pinterest.com/basaksehirhaliyikamafabrikasi/

Adres: Kayaşehir 9. Bölge C 42 Blok Daire 3 Başakşehir İstanbul.

Harita

Başakşehir halı yıkama fabrikası, bir Bakan Halı Yıkama kuruluşudur.DİĞER BÖLGELERBaşakşehir ve Bahçeşehirli ev hanımları tarafından Başakşehir Halı Yıkama olarak en çok tavsiye edilen halı yıkama firması olmaktan gurur duyuyoruz.

Tasarım-SEOMOZ TASARIM