Hakkımızda

Hakkımızda

İstanbul Avrupa Yakası  Başakşehir ve diğer bölgelerde açtığı yeni halı yıkama fabrikaları ile bir yıl gibi kısa bir sürede Başakşehir halı yıkama fabrikaları arasında ev hanımlarının en çok tavsiye ettiği halı yıkama fabrikası olma başarısını yakaladı. Piyasaya göre ekonomik şarları da göz önünde bulunduran firmamız, rakipsiz Başakşehir halı yıkama fiyatları ile hem kurumsal hem de bireysel müşterilerine hizmet sunuyor. Başakşehir Halı Yıkama fabrikası, Atakent Halı Yıkama, Halkalı Halı Yıkama, İkitelli Halı Yıkama, Sefaköy Halı Yıkama, Bahçeşehir Halı Yıkama ve Kayaşehir Halı Yıkama şubeleri ile Bakan Halı Yıkama Fabrikası garantisi altında halı yıkama sektöründe edinmiş olduğu 18 yıllık bilgi ve birikimi ile İstanbul Avrupa Yakası Halı Yıkama fabrikaları arasında en çok tercih ve tavsiye edilen bir firma olma yolunda ilerlemektedir.


Firmamız, “önce insan sağlığı” ve “%100 mutlu müşteriler” ilkesini hedefleyerek, halı yıkama, antik halı yıkama, İran halısı yıkama, Nepal halı yıkama, yerinde koltuk yıkama ve stor perde yıkama hizmetlerini en uygun fiyatları ve yüksek kalitede sunmaktadır. Merkez fabrikamız ve şubelerimizin bulunduğu bölgelerde diğer halı yıkama firmaları arasında ev hanımlarının halı yıkama tavsiye söz konusu olduğunda Bakan Halı Yıkama fabrikasının akla gelen ilk halı yıkama fabrikası olmasının haklı gururunu yaşıyoruz.

HİZMETLERİMİZ:
 • Antibakteriyel Halı Yıkama
 • Antika Halı Yıkama
 • Overlok Halı Kenarı Tamiri
 • Zebra Perde Yıkama
 • Stor Perde Yıkama
 • Tül&Perde Yıkama
 • Battaniye&Yorgan Yıkama
 • Koltuk Yıkama
 • Yatak Yıkama
 • Kanepe Yıkama
 • Çekyat Yıkama

HALI YIKAMA, UYGULAMA:
Bakan Halı Yıkama fabrikası Başakşehir Halı Yıkama olarak yıkanması için teslim alıp fabrikamıza getirdiğimiz tüm halılara en az sahipleri kadar özen gösterir ve dikkatli davranırız. Her türlü halının temizleme ve yıkama uygulaması fabrikamızda son derece özen ve itina ile yapılır.

Profesyonel halı yıkama işleminin ilk adım olarak halı toz alma makinesi ile halılarınız tüm tozlarından ve kalıntılarından arındırılmış hale getirilir. Halıların tozlarından arındırılması, halı yıkama işleminin en önemli ve olmazsa olmaz aşamasıdır. Çünkü halınız tozlarından arındırılmadan gerçek, derinlemesine ve sağlıklı bir halı yıkama işleminden söz etmek gereksizdir.

Halılar, uygulanan bu aşama sonrasında Bu aşamadan sonra cinsine, üzerinde bulunan leke durumuna ve imalat aşamasında kullanılan iplik durumuna göre halı yıkama sektöründe kullanılan son sistem teknoloji ile donatılan halı yıkama makinelerinde, uzman teknisyenler gözetiminde yıkanır. Hijyenik ve tamamen anti-bakteriyel olarak yıkanan halılar, yıkanma işleminin ardından durulama, sıkma, kurutma ve halı havalandırma işlemine tabi tutulur.

Halınızın yıkanması ile alakalı sıraladığımız tüm bu işlemler, fabrikamızda çalışan işinin ehli ve uzman kişiler gözetiminde, halıya zarar vermeyen kaliteli ürünler ve son teknolojiye sahip, modern makinelerde yapılır. Son olarak yapılan başarılı bir halı yıkama işleminin ardından tıpkı ilk günkü haline dönen halılar, dikkatli bir şekilde paketlenerek belirtilen adrese, belirtilen saatte teslim edilmek üzere ücretsiz servis araçlarımızla yola çıkar.

HALI MODELLERİ;
 • Yün Halı
 • Pakistan Halısı
 • İran Halısı
 • Yörük Halısı
 • Yörük Kilimi
 • Türkmen Halısı ve Kilimi
 • Bünyan Halısı
 • İpek Halı
 • El Dokuma Halısı
 • Hint Kilimi
 • Hint Halısı
 • Isparta Halısı
 • Ladik Halısı
 • Hereke Halısı
 • Nepal Halısı
 • Çin Halısı
 • Yağcıbedir Halısı
 • Pazırık Halısı
Bakan Halı Yıkama Fabrikası Başakşehir Halı Yıkama, çok yakında İstanbul Avrupa yakasının tüm ilçelerinde açacağı halı yıkama fabrikası şubeleri ile İstanbullu ev hanımlarının ev işlerindeki en büyük sorun olan halı yıkama problemini ortadan kaldırmayı hedeflemektedir. Bakan Halı Yıkama Fabrikası, an itibariyle şu bölgelerde hizmet sunmaktadır:
 • Atakent Halı Yıkama
 • Halkalı Halı Yıkama
 • İkitelli Halı Yıkama
 • Sefaköy Halı Yıkama
 • Bahçeşehir Halı Yıkama
 • Başakşehir Halı Yıkama
Bakan Halı Yıkama Fabrikasının uzman halı ekspertizleri, ücretsiz servis ayrıcalığı ve benzersiz kalitesi ile en iyi halı yıkama hizmeti için bize müşteri hizmetleri destek hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Başakşehir Halı Yıkama telefon: 0 212 801 80 85 / 0 553 425 85 77Başakşehir halı yıkama profesyonel temizlik hizmetleri olarak, bölgede uzun yıllara varan tecrübe ve mesleki birikimimizle halı, koltuk ve stor-zebra perde yıkama hizmeti sunuyoruz. Hem de diğer firmaların fiyatlarının çok çok atında ve ekonomik çözümlerle bu hizmetleri sunuyoruz. Başakşehir'de iyi bir halı yıkama firması aramaya başladığınızda ilçede birçok yıkamacı bulunmaktadır, ancak müşteri memnuniyeti ile garantili olarak ve gerçek ve derinlemesine halı yıkama hizmeti sunan bir halı yıkama fabrikası bulmak neredeyse imkansız gibi bir şey. Her şirketin kendine göre belirli politikaları, fiyatları ve çalışma şekilleri vardır. Başakşehir halı yıkama fabrikamızın da kendine göre bir takım politikaları bulunmaktadır. Firmamızın politikalarının en başında şüphesiz müşteri memnuniyeti, en iyi halı yıkama hizmeti ve en uygun halı yıkama hizmeti yer almaktadır.

Temizlik İhtiyaçlarınızda Neden Bizi Seçmelisiniz?
Evdeki halıların temizlenmesinde elektrik süpürgesi ile vakumlama günümüzde birçok ev hanımının başvurduğu yöntemlerin başında yer alıyor, ancak halı üreticileri ve alerji uzmanları, sağlıklı bir ev ortamı elde etmek için halıların her 3 ayda bir profesyonel bir halı yıkama şirketine yıkatılmasını önermektedir. Eğer evde halı temizlik işleminde halıyı su ile nemlendirirseniz, küflenme potansiyeli ile ilgili problemler ortaya çıkacaktır. Uzmanlara göre halılar 24-48 saat içerisinde kuruduğunda, küf oluşmayacak. Hızlı kurutma sistemine sahip fabrikamızda halıları belirtilen sürede kurutmaya özen gösteriyoruz. Başakşehir halı yıkama ve diğer şubelerimizdeki fabrikalarımızda hızlı kurutma odaları sayesinde halıyı 24 saatte kurutarak küf ve mantar oluşumunun önüne geçiyoruz. Halı temizliği için evinize bir profesyonel bir halı yıkama fabrikasından hizmet almanız emin olun ki evde yıkamanın çok daha altında bir maliyet oluşturacaktır. Özellikle evlerinde evcil hayvanları bulunan müşterilerimizin halıları daha erken kirleneceğinden dolayı, başka halı yıkamacı aramak yerine Başakşehir halı yıkama firmasını tercih etmeleri kendilerinin yararına olacaktır.

HALI YIKAMA SÜRECİ
Halı yıkama işlemlerimiz şu şekildedir:
Derinlemesine ve %100 hijyen kurullarına bağlı olarak bir halı yıkama süreci geliştirdik. Bu süreçle en iyi hizmeti sunmaktan dolayı da ayrıca gurur duyuyoruz ve müşterilerimizin her şekilde mükemmel bir hizmet almalarını hedefliyoruz.

1. AŞAMA: halınız yıkama işlemi, alım için bizi 0 212 801 80 85 numaralı telefonunuzdan aramanız ile başlar.

2. AŞAMA: halı alımı için güler yüzlü servis elemanımız adresinize gelir ve halınızın yıkama maliyeti ve teslimi ile ilgili size detaylı bilgi verir.

3. AŞAMA: halı yıkama firmamızın elemanları halınızı ön kontrol yaptıktan sonra lekeli ve kirli alanlara da özel işlemler uygulayarak halınızı titizlikle yıkar.

4. AŞAMA:  : En iyi sonuçları elde etmek için yoğun kirlenmiş halıları önceden işlemden bir takım özel işlemlerden geçiriyoruz. Daha sonra halılarınızı imalatındaki malzemeye uygun ürünlerle yıkamaya başlarız.

5. AŞAMA: yıkama sonrası halınızı özel alanlarda kurutuyoruz. Bu özel kurutma alanları tamamen nemden arındırıldığı için, halınızın kuruması esnasında küf ve mantar oluşumu da engellenmektedir.

6. AŞAMA: kuruması sona eren halınızın leke kontrolü ve parfümlemesi yapılır.

7. AŞAMA: son olarak teslim edilmek üzere sizinle iletişime geçilerek halınız sizin istediğiniz gün ve saatte size teslim edilir.

Bizden alacağınız yıkama hizmetinden memnuniyet duyacağınızı garanti ediyoruz! Herhangi bir nedenle, aldığınız hizmetlerden memnun kalmamanız durumunda, 10 gün içinde bizimle iletişime geçin ve ekibimiz size aynı hizmeti ücretsiz olarak tekrarlasın. Başakşehir Halı Yıkama için bizi arayın! Telefon: 0 212 801 80 85

HALI TEMİZLEME İPUÇLARI
Herkesin evlerinde ya da ofisinde halı mevcut. Halılarınızın temiz ve hijyenik olması sağlığınız için son derece gereklidir ve temiz ve canlı renklere sahip bir halı evinizin güzelliğine güzellik katar. Halının temizlenmesi kolay bir işlem değildir, eğer evinizde çocuklarınız varsa, o zaman onlar da halıya yiyecek dökebildiğini ve bu lekenin nasıl çıkarıldığını bilmiyor olabilirsiniz. İşte bir yiyecek ya da içecek dökülen halının üzerinden lekeleri çıkarmanıza yardımcı olabilecek ipuçları:

Lekeyi gidermek için yapmanız gereken ilk şey, dökülen sıvıyı dış kenarından halının merkezine doğru toplamaktır. Sıvıyı elinizle veya bir kaşıkla alabilirsiniz. Dökülen sıvı üzerinde bir kağıt havlu kullanmaya kalkışmayın, çünkü bu süreçte dökülen sıvı daha da derine işleyecektir. Tüm katı maddeleri temizledikten sonra döküntüyü beyaz bir havluyla hafifçe emdirmeniz gerekir. Kağıt havlu veya pamuk havlu kullanabilirsiniz. Havlunun basıncını leke üzerine birkaç saniye boyunca tutun. Ardından havluyu alın ve döküntünün havluya aktarıldığını kontrol edin. Döküntü aktarılıyorsa, beyaz havlunun temiz yüzeyini kullanın ve lekeyi daha fazla işlemeyecek şekilde aynı işlemi tekrarlayın.

En İyi Halı Yıkama Firması Nasıl Seçilir?
Başakşehir Halı Yıkama başta olmak üzere, Kayaşehir halı yıkama firmaları ve diğer kalabalık nüfuslu ilçelerde faaliyet gösteren mevcut halı yıkama firmalarının birçoğunun hedef bölgeseldir, ancak daha geniş çapta ilçelere hizmet sunan halı yıkama firmalarına göre firmamız size en iyi hizmeti sunmayı garanti eder. Halı temizleme hizmetlerimizi Başakşehir'in tüm mahalle ve bölgelerine sunmaktayız. Çok yakında Esenler halı yıkama servisimizi de başlatacağımız tesisimizde halılarınız için en iyi yıkama yöntemini seçen firmamız, halılarınızın değeri ne olursa olsun, tüm hizmetlerini sigortalı olarak sunmaktadır.

Yani halınızın başına ne gelirse gelsin, halınız Başakşehir halı yıkama garantisi altındadır. Örnek olarak; yangın, hırsızlık ve yıkamada bozulma gibi durumlarla asla mağduriyet yaşamazsınız. Unutmayın, firmamız siz değerli Başakşehir sakinlerine en iyi halı yıkama hizmetini sunmak için teknolojinin tüm imkanlarını kullanmaktadır.

Siz de hemen Başakşehir halı yıkama ile tanışmak istiyorsanız bizi hemen arayın. Telefon: 0 212 801 80 85
Başakşehir ve Bahçeşehirli ev hanımları tarafından Başakşehir Halı Yıkama olarak en çok tavsiye edilen halı yıkama firması olmaktan gurur duyuyoruz.

Web Tasarım