Esenkent Halı Yıkama - Bakan Halı Yıkama Fabrikası

Esenkent Halı Yıkama

Esenkent Halı Yıkama

Esenkent Halı Yıkama

Esenkent Halı Yıkama şirketi olarak siz değerli Esenkent sakinleri tarafından Esenyurt halı yıkama firmaları arasında en iyi halı yıkama fabrikası olarak gösterilen firmamız, Bakan Halı Yıkama fabrikasının güvencesi ile halı yıkama ihtiyaçlarınıza ekonomik çözümler üretiyor. Esenkent'te halı yıkama için bizi; 0 212 801 80 85 ya da 0 553 425 85 77 numaralı telefonlarımızdan arayabilirsiniz.

Esenyurt ilçemizin güzide mahallelerinden Esenkent’te binlerce ailenin halısını en iyi koşullarda yıkayan Esenkent Halı Yıkama, ev, iş yeri ya da ofisinizdeki her türlü halılarınızı yalnızca halı yıkama maksadı için üretilen, son sistem halı yıkama makinelerinde derinlemesine temizleyerek, tıpkı ilk günkü haline getiriyor. Uzman ustaları ve ekipmanları ile halı yıkama işlemini kuralına uygun olarak uygulayan fabrikamız, günlük olarak 10000 metrekare halıyı, en son teknoloji ile donatılan makinelerde, el değmeden yıkamaktadır.

Esenkent Halı Yıkama İle Gerçek Hijyen

Unutmayın! Profesyonel ve işinin ehli bir firma tarafından antibakteriyel işlem uygulanmadan yıkanan halılar mikroplarından arınmaz. Evinizdeki ya da iş yerinizdeki halılarınız kullanıldıkları sürece sürekli toz ve kir biriktirirler. Yüzeysel temizlik ile yok edemeyeceğiniz bakteriler, alerjik özellikli mikroorganizmalar, halılarda yuvalayıp, hızla ürerler.

Halılar özel koşullarda, doğru tekniklerle dezenfekte edilerek ve doğru temizleme maddesi ile yıkanmadığı sürece derinliğine temizlenip, mikroplardan arınmaz. Çeşitli hastalıklara, alerjilere yol açar. Her halının yıkama şekli, kullanılan temizleme malzemeleri ve kurutuluş şekli aynı değildir. Bunlara dikkat edilmez ise halının kullanım ömrü kısalır. Halınızda oluşabilecek çay, kola, alkol, yemek ve buna benzer lekeler fabrikamızda halınıza zarar vermeyen kimyasal maddeler ve ustalarımızın uzun yıllara dayanan deneyimi ile tamamen hijyenik bir şekilde temizlenir.

Bu yapılan işlem tamamıyla profesyonel olduğundan ötürü halınız hiçbir zarar görmez. Hem rengi hem dokusunda hiçbir yıpranma meydana gelmez. Halılarınız evinizden ücretsiz olarak alınır ve yıkama işleminin ardından sizin belirteceğiniz saatte adresinize teslim edilir. Evde kullandığınız halı yıkama makineleri ve süpürgeler halılarınızda biriken kirleri gerçek anlamda temizleyemez. Yalnızca yüzeysel olarak temizler.

Esenkent Halı Yıkama fabrikamızda yıkanan halılarınız maddi ve manevi değerlerini yitirmeden, imalatında kullanılan malzeme ve modeline uygun organik halı şampuanı kullanılarak, en iyi şekilde yıkanır. Ayrıca Bahçeşehir Halı Yıkama ve Esenkent şubelerimizde sürekli dile getirdiğimiz ve “merdiven altı halı yıkama” olarak tabir ettiğimiz halı yıkamacılar tarafından yapılan bilinçsiz yıkama sonucu parlaklğını kaybeden halınız, canlı ve yeni görünümünü geri kazanır.

Esenkent Halı Yıkama fabrikamızda halınızı yıkarken son derece yumuşak fırçalı makineleri tercih ediyoruz. İnsan sağlığı ve evcil hayvanlarınızı sağlığı açısından hiçbir sorun yaratmayan, özel halı şampuanları ile adeta halılarınıza derinlemesine bakım işlemi uygulayarak, antibakteriyel bir şekilde temizliyoruz ve ilk günkü haline getiriyoruz.

Esenkent Halı Yıkama Fabrikası Halı Yıkama İşlemi Şu Şekildedir:

AŞAMA 1: İlk olarak yıkaması yapılacak olan halınızın incelemesi yapılır ve halının imalatı esnasında kullanılan malzemenin yapısına uygun olan halı yıkama şampuanı seçilir.

AŞAMA 2: Halınızı yıkamadan önce ağır kir ve tozlar var ise leke çıkarma birimimizde lekenin cinsine göre özel işlemler uygulanarak lekeler çıkarılır.

AŞAMA 3: Yıkama yapılacak halı önce sadece su ile ıslatılır. Ardından halınız şampuanlı su serpilerek ıslatılır. Halının şampuanı emmesinin ardından, hassas fırçalar yardımıyla kumaş yüzey fırçalanarak birikmiş olan kirlerden ve mikroplardan arındırılır.

AŞAMA 4: Yıkama işlemi uygulanan halı üzerinde bulunan lekelerin kontrolleri yapılarak, son sistem makinelerimizde yıkama işlemine geçilir.

AŞAMA 5: Halı yıkamanın ardından halının bütün yüzeyi, duru su ile durulanarak leke çıkarmak için kullanılan kimyasallardan bütünüyle arındırılır. Sıkma makinesi ile halı sıkılır ve fabrikamızda özel olarak dizayn edilen kurutma odasına alınır.

AŞAMA 6: Yapılan başarılı bir halı yıkama işlemi sonrasında kuruyan halınız son kontrolü yapıldıktan sonra parfümlenir ve paketlenerek en kısa süre içinde sizin belirtmiş olduğunuz gün ve saatte adresinize ücretsiz olarak teslim edilir.

Esenkent Halı Yıkama, Yerinde Koltuk Yıkama

Esenkent Halı Yıkama olarak halı yıkama hizmetimiz dışında yerinde koltuk yıkama hizmetimizle de siz değerli Esenkent sakinlerinin temizlik ihtiyaçlarına ekonomik çözümler sunmaya devam ediyoruz. Esenkent Koltuk Yıkama fabrikası olarak koltuk takımlarınızı yerinde yıkıyoruz.

Yerinde yapılan yıkama işlemi ile koltuklarınız taşınmadığı için doğal olarak herhangi bir yıpranma da meydana gelmez. Bahçeşehir ve Başakşehir halı yıkama tavsiye konusunda müşterilerimizin tereddüt etmeden önerdiği fabrikamızdaki uzman ustalarımız ve özel koltuk yıkama ekipmanlarımızla koltuk yıkama hizmetimizi denemek için bizi arayabilirsiniz.

Esenyurt halı yıkama firmaları içinde fiyatları ile en çok tavsiye firmamıza halı yıkama, yerinde koltuk yıkama ve Esenkent stor perde yıkama ihtiyaçlarınız için; 0 212 801 80 85 ya da 0 553 425 85 77 numaralı telefonlarımızdan hafta içi ya da hafta sonu ulaşabilirsiniz. Esenkent Halı Yıkama fabrikası ayrıcalığı ile rakipsiz ve ekonomik fiyatlarımız için Esenyurt Esenkent’te hizmetinizdeyiz.

FacebookDİĞER BÖLGELERBaşakşehir ve Bahçeşehirli ev hanımları tarafından Başakşehir Halı Yıkama olarak en çok tavsiye edilen halı yıkama firması olmaktan gurur duyuyoruz.

Web Tasarım