Bambu Halı Yıkama

Bambu Halı Yıkama

Bambu halı yıkama servisi ile Başakşehir, Kayaşehir, Halkalı, Atakent, Bahçeşehir ve İstanbul Avrupa yakasında Bambu halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Başakşehir halı yıkama firmaları arasında en iyi ve en çok tavsiye edilen halı yıkama fabrikası Kayaşehir halı yıkama servisi Bakan Halı Yıkama olarak %100 memnuniyet garantisi ile Bambu halı yıkama yapmaktayız. Bambu halı yıkama firmamızın hızlı servisi ile adresinizden alınan bambu halılar fabrikamızın profesyonel kadrosu tarafından imalatına uygun ürün ve makinelerde yıkanarak aynı şekilde ücretsiz sergimizle hızlı bir şekilde adresinize ortalama olarak 3 gün içerisinde teslim edilmektedir.

Bambu Halı Nedir?

Bambu halı yumuşaklığından ve parlaklığından dolayı aynı zamanda bambu ipek halı olarak da adlandırılmaktadır. Bambu halılar, doğal bir elyaf olan bambu ipliğinden dokunur. Bambu tropikal bölgelerde yetişen ve kısa sürede büyüyen bir bitkidir. Bitki olgunluğa eriştiğinde, ıslatılarak gövdesi hamur haline getirilir. Bu hamurdan liflendirilmesi ile bambu ipliği elde edilir. Bambu ipliğinden, genelde makine dokumasıyla halılar elde edilir.

Bambu Halı Özellikleri

Bambu ipliği doğal bir parlaklığa sahiptir ve serinlik hissi yaratır. Parlaklığından dolayı dokunduktan sonra merserizasyon ve apre gibi ek işlemlere gerek duyulmaz. Bundan dolayı bambu halılar gerçek ipek halılara çok yakın bir doku ve görünüşe sahiptir. Bu iplikten üretilen halılar, doğal anti bakteriyel özelliğe sahiptir. Dolayısıyla, bebek odası, çocuk odası ve toza alerjisi olanlar tarafından rahatlıkla tercih edilebilir. Bambu hafif bir iplik olduğu için, dokunan halılar orta incelikte ve hafiftirler. Boyayı emme özelliği bulunan bambu lifinden üretilen bambu halı modelleri, renk olarak zengin ve doygun durur. Üzerine çıplak ayakla basıldığında serinlik hissi uyandırır, vücudunuzdaki negatif elektriğin atılmasına yardımcı olur. Bu özelliğinden dolayı yatak odalarında da bambu yolluk kullanılabilir. Güneş ışığına karşı dayanımı yüksektir. Çok gün ışığı alan odalarda uzun süre kullanılsa bile renginde solma olmaz.

Bambu Halı Kullanışlı Mıdır?

Dekorasyonunuzun tamamlayıcısı olan bu halılar kullanışlıdır. Ancak doğal bir iplikten üretildiği için bakımına özen gösterilmelidir. Salon, oturma odası, bebek odası ve antreler için kullanılmaya uyundur. Trafiği ve leke olma ihtimali çok olan mutfak gibi mekanlar için çok uygun değillerdir. Bambu halı modellerinde genelde bej ve gri gibi renk tonları kullanılmaktadır. Bundan dolayı çok fazla leke ve toz göstermezler.

Bambu Halı Yıkama ve Temizliği Nasıl Yapılır? Leke Tutar Mı? Nasıl Silinir?

Bambu halı yıkama yaptırmak istemiyorsanız bambu halı elektrik süpürgesiyle haftalık olarak süpürülmelidir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta, halının ipliğinin yattığı yönde süpürülmesidir. Ters yönde süpürmek halınızın görüntüsünün de deformasyona sebep olabilir.

Bu halılarda leke çıkarma için, leke oluştuğunda lekeye anında müdahale etmeli ve kimyasal kullanmadan lekeyi emen peçeteyle tampon yapmalısınız. Leke oluşan yeri ovarak silmeye çalışırsanız halınızda spot şeklinde gölgelenmeler oluşacaktır.

Yine bambu halılar silinirken ipliğin yattığı yöne dikkat edilmeli, tek yönde silinmelidir. Bu halılar yıllık olarak işinin ehli olan el dokuma halı yıkaması ve garantili olarak bambu halı yıkama yapan yerlerde yıkatılmalıdır. Bu konuda bambu halı yıkama firmamıza güvenebilirsiniz.

Bambu halı fiyatları, bu halılar natürel bir iplikten üretildiği için çok ucuz değildir. Ancak el dokuma halılardan daha uygun, akrilik gibi makine halılarından daha pahalıdır. Fiyatı halının ağırlığı, ölçüsü ve dokuma sıklığı belirlememektedir.

Bambu sürdürülebilir, ekolojik bir elyaftır. Bambu halıları tercih ederek çevrenizi ve dünyamızı korumaya katkıda bulabilirsiniz.

Bambu halı yıkama ihtiyaçlarınızda bize 0 212 801 80 85 ve 0 553 425 85 77 numaralı telefonlarımızdan ya da Başakşehir halı yıkama sayfamızdan arzu ettiğiniz anda ulaşabilirsiniz.

Bambu halı yıkama servisimizi Facebook'ta da takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Yorum Yap

images

Başakşehir'de En İyi Halı Yıkama

Başakşehir ve Küçükçekmece'de en iyi halı yıkama olarak tavsiye edilmekten gurur duyuyoruz. Halılarınızı hijyenik bir şekilde yıkayarak, uzman ekibimizle en kaliteli hizmeti sunuyoruz. %100 memnuniyet garantisiyle, uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz. Bizi tercih ederek en iyi halı yıkama deneyimini yaşayabilirsiniz.

images

Uzman Ekip

Bakan Halı Yıkama olarak, müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için uzman bir ekip ile çalışıyoruz. Ekip arkadaşlarımız, halıların türüne, leke durumuna ve boyutuna göre en uygun yıkama yöntemini belirleyebilecek kadar bilgi ve tecrübeye sahiptir.

images

Profesyonel Malzeme

Profesyonel malzemeler, kaliteli ve etkili bir temizlik işlemi için çok önemlidir. Halı yıkama gibi temizlik hizmetlerinde kullanılan malzemelerin kalitesi, temizliğin verimliliğini ve kalitesini doğrudan etkiler. Bu nedenle, Bakan Halı Yıkama olarak, müşterilerimize en iyi sonuçları elde etmek için en kaliteli ve profesyonel malzemeleri kullanıyoruz. Böylece müşterilerimize en iyi temizlik hizmetini sunabiliyor ve memnuniyetlerini sağlıyoruz.

Whatsapp Yaz!
Tıkla Ara!