Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halı yıkama denilince Başakşehir halı yıkama fabrikaları içinde en çok tavsiye edilen halı yıkama fabrikası olarak, halı yıkama işleminin ev ortamında yapılamayacak olan en zor işlerin başında geldiğini biliyoruz. Siz değerli Başakşehirli ev hanımlarının temizlik ihtiyaçlarında sağladığımız ekonomik çözümlerle, Başakşehir halı yıkama fabrikaları arasında en iyi halı yıkama hizmetini sunuyoruz. Başakşehir, Kayaşehir ve Bahçeşehir'de 7/24 halı yıkama talepleriniz için bize, 0 212 801 80 85 ve 0 553 425 85 77 numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

 
Ev hanımları halı yıkama ile ilgili olarak bu konuda büyük sıkıntı yaşar. Çünkü İstanbul gibi apartman yarışlarının giderek arttığı bir yerde halı yıkama için yer bulmak, hatta halıları apartman koridor ve korkuluklarına çarpmadan aşağı indirip, yıkayacak yer bulmak kadar kurutacak yer bulmak da oldukça zordur.

Diyelim, tüm bu imkanlara ulaştık. Peki, bu kadar zorluğa rağmen ev ortamında, elle yıkanan halıların hijyene kavuşması ne kadar yeterlidir.
 
İşte sizi tüm bu dertlerden kurtaracak olan Başakşehir halı yıkama fabrikamız, halı yıkama fiyatları ve yüksek kalitedeki nitelikli hizmetiyle siz kullanıcılarımızın beğenisini topluyor.


Hizmet Anlayışı

Halı yıkama sektöründe, temizlik ve hijyen firmanın kalitesini ele verir. Bizler de müşterilerimizin memnun kalmasını en önemli değer olarak kabul ettiğimizden, titiz ve hassasiyetli çalışmaya özen gösteririz. Bu sayede Başakşehir halı yıkama firmamız, sizlerden büyük takdir ve beğeni toplar. Alım ve teslimat tarihlerini söz vermiş olduğumuz zamanda yaparız. Özenle yıkanan halılar, güvenle teslim edilir. Halı yıkama esnasında kesinlikle renk değişimine ve kötü kokuya sebebiyet vermeyiz.


Neden Profesyonel Halı Yıkama Fabrikası Tercih Edilmeli?

Bazı müşterilerimiz, halı yıkama işlemi sonrasında halılarının daha hızlı kirleneceği ile ilgili kaygılarını ifade etmişlerdir. Bu kaygının kaynağı, birçok halı yıkama firmasının halı temizleme işlemlerini hijyenik olmayan ortamlarda yapmasıdır. Firmaların bunu yapmasındaki amaç; masraftan kaçmak ve kendilerine zaman tasarrufu sağlamaktır. Başakşehir halı yıkama şirketi olarak bu tür gayri ahlaki amaçları göz ardı ederek, müşteri memnuniyetine dayanan servis ve yüksek standartlı hizmet kalitesi anlayışını geliştirdik.


Profesyonel Halı Yıkamanın Önemi

Başakşehir halı yıkama fabrikamızdan uzun yıllardır hizmet alan müşterilerimizden aldığımız dönütlere göre, çoğu kişi halılarını yıkama servisinden aldıktan sonra ortaya çıkan fark karşında şaşırdıklarını belirtiyorlar. Bu durumun nedeni; insanların evde halılarını sürekli kullandıklarından dolayı kirlenmeyi fark etmediklerinden kaynaklanmaktadır. Dolayısıyla, herkes halılarının temiz olduklarını sanma yanılgısına düşer.
 
Halıların Başakşehir halı yıkama fabrikamızdaki gibi profesyonel halı yıkama işlemleriyle temizlenmesi; küçük çocuklar, yaşlılar, alerjik rahatsızlığı olanlar için kaçınılmaz bir fırsattır ve vazgeçilmez bir öneme sahiptir.


Profesyonel Halı Yıkama Hangi Sıklıkla Yapılmalıdır?

Pratikte çok kullanılan alanlardaki halılar hariç, halılarınız yılda iki defa uzman bir halı yıkama hizmeti almalıdır.


Derinlemesine Temizlik Nedir ve Nasıl Yapılır?

Ev temizliğinin önemli bir aşaması olan halı temizliğinde, kırıntı, tüy, toz gibi görünen görünmeyen birçok etken madde halının dibine çöker. Siz iyi bir temizlik yaptığınızı sanırken aslında kirleri ve mikropları dibe itmiş olursunuz. Halı veya kilimlerinize nüfuz eden bu zararlı etkenleri, kirleri çıkaran, detaylı ve profesyonel halı yıkama işlemine, derinlemesine temizlik denir.
 
Halılar her ne kadar elektrik süpürgesi ile düzenli olarak çekilse de zamanla eski görünümünde eser kalmaz. Hatta halınız matlaşır, yapışkanımsı bir görünüm kazanmaya başlar. Halılarınızda bu tür emareler baş gösteriyorsa, halınızın derin temizlik vakti gelmiş demektir.


Kullandığınız Halının Faydaları

Halılar, yumuşaklığı ve hız kesici etkisi sayesinde ev içinde her yaştan insan için güvenli bir ortam sağlar. Son yıllarda giderek popülaritesi artan halılar, ev ve ofislerde dekorasyon anlayışının vazgeçilmez bir ögesi olmuştur.
 
Rahatlık ve Yalıtkanlık: Yapısındaki tüysü ve ipliksi dokularla özellikle kış aylarında sıcaklık hissi yaratan halılar, aynı zamanda aşırı sıcak ya da soğuklara karşı yalıtım imkanı sağlar.
 
Estetik Görünüm: Yaşam alanımızı saran her türlü renk dokudaki halılarımız evimizde tamamlayıcı bir dekorasyon aracıdır.
 
Güvenlik: özellikle küçük çocukların ve yaşlıların bulunduğu her türlü zeminde kaymalara karşı düşme tehlikelerini önlemek amaçlı halı kullanımı gereklidir. Halılar kayma ve düşmelere karşı korumakla kalmayıp herhangi bir düşme anında olası yaralanmalara karşı kalkan görevi üstlenirler.
 
Ses ve Yalıtım Özelliği: Teknolojinin olmazsa olmazlarından cep telefonu, bilgisayar, tablet, LCD televizyonlar hayatımızın bir parçası olmakla kalmadı hayatımızı tamamen etkisi altına aldı. Haliyle bunca teknolojik ürünün çıkardığı gürültüler, halılarınızın ses yalıtım özelliği sayesinde hapsedilmektedir.


Halı Yıkamaya Dair

Bazı ev hanımlarının yıkayacak ortam bulamaması veya kadınların iş hayatına aktif katılımına paralel olarak halı yıkama sektörü de yeni bir ivme kazanmıştır. Geleneksel halı yıkamanın dışına çıkılarak otomatik makinelerle halı yıkama yapılması, bu sektörün büyüme göstermesini sağlamıştır.
 
Halı yıkamada en önemli etken, kullanılan malzemelerin kalitesidir. Parlatıcı, yumuşatıcı, antibakteriyel ürünlerin yanı sıra halıda tortu ve kalıntı bırakmayan malzemeler kullanılmalıdır.
 
Ortamın barındırdığı bakterilerin çoğunlukla halılarda biriktiği için, hiç kullanılmayan serili bir halı bile en fazla 3 ayda bir yıkanmalıdır. Artık Başakşehir halı yıkama konusunda birçok firma hizmet vermektedir. hem daha temiz halılara kavuşmak hem de topluca yıkanan halıların su sarfiyatını önlemek açısından sizler de en iyi halı yıkama hizmeti sunan ve profesyonel temizlik sağlayan Başakşehir halı yıkama fabrikasını tercih edin.


Yıkamada Basınçlı Su Kullanımı

Halı yıkamanın en önemli aşamalarından biri de, hiç şüphesiz durulamadır. Halı yıkama tercih edilebilecek en iyi durulama yöntemi, gelberi yöntemidir. Gelberi ve öteleme sırasında tüm kalıntılar suya karışarak akıp gider.
 
İlkel metotla ya da makine ile yapılan halı yıkama işlemi sonunda mutlaka halının sıkılması ya da herhangi bir aparat yardımıyla fazla suyun atılması gerekmektedir. Tercih ettiğiniz halı yıkama firmasının sıkma makinesi olup olmaması o firmada tekrar halı yıkatma kararınızda belirleyici olmalıdır.


Halı Tamiri ve Overlok Hizmeti

Halıların kullanım süreleri uzadıkça, halınızdaki saçaklar daha da deforme olur. Halı kenarlarının temizliği sırasında halınızda saçak tamiri boy gösterir. Başakşehir halı yıkama firmamız halıların yıkanması için gerekli olan tüm imkanları sağlayarak, halı tamiri, halıların bakım ve onarımı için de destek vermektedir. Halıların püskülleri (saçakları) ve sökülen yerleri için onarım hizmeti vermekteyiz. Uzman ekibimiz, halı onarımı ve overlok yapımı konusunda en iyi şekilde çözüm üretmektedir.
 
Kötü bir görünüme sahip olan halı saçakları, özel makineler yardımıyla düzeltilmekte hatta isterseniz halının saçaksız halı haline getirilmektedir.


Halıların Alınması ve Teslim Edilmesi

Halılarınız, personelimiz tarafından evinizden alınarak servis araçlarımız ile fabrikaya taşınır. Halıların alımı sırasında, ev sahibine kaç adet halı teslim alındığına ve hangi ebatta olduklarına dair bilgi kartı verilir.
 
Halıların yıkanma ve kurutulma işlemi bittiğinde, ambalajlanan halılar evinize yine aynı evrak karşılığında firmamız çalışanları tarafından kusursuz bir şekilde teslim edilir.


Bireysel Hizmetlerimiz

• Halı yıkama
• Koltuk yıkama
• Perde yıkama
• Kilim, Paspas yıkama


Kurumsal Hizmetlerimiz

• Yurt halı yıkama
• Otel halı yıkama
• Cami halı yıkama
• Kreş halı yıkama
• Ev ve İş Yeri Temizliği


Kalitemiz Farkımızdır

En İyisi İçin: Başakşehir halı yıkama olarak sunduğumuz halı yıkama hizmet anlayışı kapsamında, yıkama makinelerinden tutun temizlik ürünlerine kadar tüm ekipmanların “en iyisi” olsun istedik ve bu kapsamda “en iyi hizmet” anlayışımızı geliştirdik.
 
Başakşehir halı yıkama: En Uygun Fiyat: Çalışma hayatınızın arasında sizlere kolaylık sağlama ve her müşterinin cebini yakmamak adına sizlere uygun fiyat seçenekleri belirledik.
 
Başakşehir halı yıkama: Söz Verdiğimiz Gibi: Aldığınız randevuya uyarak halınızı alıp, gerekli işlemleri yapıldıktan sonra söz verdiğimiz gibi vaktinde teslim etmek firmamızın asla taviz vermek istemediği prensiplerden biridir.
 
Başakşehir halı yıkama: Ücretsiz Servis: Halılarınızın evden alınıp eve teslim süreci boyunca gerçekleştirdiğimiz servisler ücrete tabi değildir.
 
Başakşehir halı yıkama: Jet Hızı Hizmet: Telefonlarımız aracılığıyla oluşturduğunuz randevu saatine en yakın servis aracımızı yönlendirerek zaman kazanır ve müşteri numarası dahilinde oluşturulan sıralamaya göre yıkanan halılarınızı büyük bir hassasiyetle yıkadıktan sonra evinize veya iş yerinize hızlı bir şekilde ulaştırırız.
 
Ancak şunu belirtelim ki; hızlı servis edeceğiz diye kalite, özen ve müşteri memnuniyetini göz ardı ettiğimizi asla düşünmeyiniz.
 
Başakşehir halı yıkama firmamızı 0 212 801 80 85 / 0 553 425 85 77 numaralı telefonlarından arayıp halı yıkama konusunda fiyat sormaktan, nasıl bir halı yıkama işlemi yaptığımıza dair bilgi almaktan ve gerekirse halı yıkama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 irtibat numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
 
Bakan Halı Yıkama Fabrikası olarak yüzde yüz memnuniyet garantili şekilde yıkamasını yaptığımız yolluk çeşitleri, kilim ve halı modelleri şu şekildedir;
 
Yün Halı
• Pakistan Halısı
• İran Halısı
• Yörük Halısı
• Yörük Kilimi
• Hint Kilimi
• Hint Halısı
• Isparta Halısı
• Ladik Halısı
• Hereke Halısı
• Nepal Halısı
• Çin Halısı
• Yağcıbedir Halısı
• Pazırık Halısı
• Türkmen Halısı ve Kilimi
• Bünyan Halısı
• İpek Halı
• El Dokuma Halısı


Bize Ulaşın

Bakan Halı Yıkama fabrikası bünyesinde hizmet sunan Başakşehir halı yıkama firmamız; Küçükçekmece, Atakent, Halkalı, İkitelli, Sefaköy, Bahçeşehir, Başakşehir, Esenkent ve Kayaşehir’de halı yıkama, koltuk ve stor perde yıkama hizmetlerini bütçenize en uygun halı yıkama fiyatları ve üstelik ücretsiz halı yıkama servis hizmeti ile sunuyor. Başakşehir halı yıkama Telefon: 0 212 801 80 85 / 0 553 425 85 77

Başakşehir halı yıkama fabrikamızı Facebook'ta da takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Yorum Yap

images

Başakşehir'de En İyi Halı Yıkama

Başakşehir ve Küçükçekmece'de en iyi halı yıkama olarak tavsiye edilmekten gurur duyuyoruz. Halılarınızı hijyenik bir şekilde yıkayarak, uzman ekibimizle en kaliteli hizmeti sunuyoruz. %100 memnuniyet garantisiyle, uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz. Bizi tercih ederek en iyi halı yıkama deneyimini yaşayabilirsiniz.

images

Uzman Ekip

Bakan Halı Yıkama olarak, müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için uzman bir ekip ile çalışıyoruz. Ekip arkadaşlarımız, halıların türüne, leke durumuna ve boyutuna göre en uygun yıkama yöntemini belirleyebilecek kadar bilgi ve tecrübeye sahiptir.

images

Profesyonel Malzeme

Profesyonel malzemeler, kaliteli ve etkili bir temizlik işlemi için çok önemlidir. Halı yıkama gibi temizlik hizmetlerinde kullanılan malzemelerin kalitesi, temizliğin verimliliğini ve kalitesini doğrudan etkiler. Bu nedenle, Bakan Halı Yıkama olarak, müşterilerimize en iyi sonuçları elde etmek için en kaliteli ve profesyonel malzemeleri kullanıyoruz. Böylece müşterilerimize en iyi temizlik hizmetini sunabiliyor ve memnuniyetlerini sağlıyoruz.

Whatsapp Yaz!
Tıkla Ara!